Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti kisbabátoknak bio gyümölcsö...

Ti kisbabátoknak bio gyümölcsöt, zöldséget adtok?

Figyelt kérdés

A védőnő azt mondta, hogy jó lenne, ha biot adnék a babámnak, most lesz 5 hós.

Bp-en hol van biopiac, vagy Spar?



2013. máj. 19. 07:39
 1/9 anonim ***** válasza:

sokszor kap üveges ételt, az bio, de amikor sima gyümölcsből csinálom a kaját, akkor nem biot veszek.

Spar rengeteg helyen van Budapesten, kicsit leszűkíthetnéd a kört, vagy keress rá a spar honlapján.

Én Békásmegyeren lakom, itt két Spar is van.

2013. máj. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%

Es a kedves vedono azt is mondta hogy fizeti a meregdraga bio zoldsegeket, gyumolcsoket?


En a piacon vasarolok a kisfiamnak, ez a "bio" dolog szerintem egy nagy atveres, lehuzas. Persze ez csak az en velemenyem, de szerintem a piacon vasarolt dolgokbol fozol akkor sem lesz semmi baja a babadnak, legfeljebb tobb penzed marad.

2013. máj. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%

Én se adok biogyümölcsöt.

2. jól mondta, ha valaki kifizeti helyettem, én is azonnal megyek biopiacra, de így maradok a hagyományos bolti termékeknél.

2013. máj. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem a kislányomnak mig pici volt bébiételt kapott ,most már rendes gyümölcsöt kap a piacrol,nekem ilyett mondott volna a védönö,biztos hogy vissza kérdeztem volna hogy pénzt is ad hozá.
2013. máj. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az enyém sem kap biót.Majd ha annyiba kerül mint a sima...

Egyébként a spárban,interspárban tudsz venni.Csak 2x annyiért mint a simát..

2013. máj. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%
Nem kapott soha bio ételt, én ezt az egész bio dolgot egy nagy átverésnek tartom.
2013. máj. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha ellenőrzött és megbízható helyről származik, akkor nem átverés. Mi télen kezdtük a hozzátáplálást, így egyértelmű volt, hogy bébiétellel kell kezdenem, akkor már biot veszek. Mivel minimális mennyiség ami kell a fiamnak igyekszem ellenőrzött termékeket, lehetőleg biot adni. Nem kell kg számra venni, az 1-1 db-ot meg meg lehet venni.
2013. máj. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
gondolod őt érdekli, hogy van-e rá pénzed? :)
2013. máj. 19. 19:50
 9/9 A kérdező kommentje:
de akkor nem mindegy, hogy a tescos/auchan cuccokat kapja, vagy a piacit?
2013. máj. 19. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!