Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért folyik ki rendszerint...

Miért folyik ki rendszerint reggelre a pisi a két hetes kisfiamnál a Libero 1-es pelenkából amikor nincs is átázva meg a rögzítése is jó volt?

Figyelt kérdés
2009. okt. 3. 09:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Másik fajta pelust adjál rá. Én az éjszakai szopinál kicseréltem neki, így nem telt meg annyira.(ritka volt mikor felébredt a pelus cserére)
2009. okt. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem probald ki a kettest.En elso perctol fogva kettest adtam.1-est nem is vettem.8 hos baba anyukaja
2009. okt. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A Liberóból nekünk is mindig kifolyt, akármilyet próbáltam. Én kimondottan utálom. Próbálj valami mást.
2009. okt. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mekkora a babád?

Lehetséges, hogy kicsi neki az 1es méret. 2es pelussal próbálkozz.

2009. okt. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Figyelj mindig arra, hogy a kukija lefelé álljon. Nálunk ez volt a probléma. Ha nem hajtottam le, oldalt vagy felül kijött a pisi.
2009. okt. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!