Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól lehet együtt fürdeni...

Mikortól lehet együtt fürdeni a gyerkőccel?

Figyelt kérdés
2013. máj. 20. 17:04
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
75%
Valami nagyon nincs rendben annál, aki ezt perverznek látja. Most akkor ki is a perverz?
2013. máj. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
84%

Az én lányom is 4 hónapos.Nekünk is wellness kádunk van,és szoktunk együtt fürdeni.Sőt van,hogy apával 3-an fürdünk.:)

Nyugodtan fürödhetsz már vele!Szerintem ebbe semmi perverz nincs.Miért lenne?Hisz ő a saját gyereked!Hogy tudnál bármi perverzre is gondolni a saját gyerekeddel kapcsolatban.

Aki így látja,annak valami nagyon nincs rendben az agyával...

2013. máj. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Aki így látja annál gondok vannak. Én nem látom perverznek, soha eszembe sem jutott. Aki azt mondja perverz szerintem annak ilyen gondolatok forognak a fejében és inkább nem kockáztat a közös fürcsivel
2013. máj. 20. 18:56
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes kérdés. Én gyerekként elég sokáig anyukámmal fürödtem, már baba kortól kezdve egészen ovis korig. Nem láttam benne semmi furcsát, ez volt természetes. És valami oknál fogva mégsem fürdök soha a lányommal. Talán 2-3 alkalom volt, de nekem egyszerűen fura volt. Így én nem erőltetem.
2013. máj. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
80%

Kedves Perverznek gondolók?

Mit gondoltok a szoptatásról? Számotokra az is perverz?

2013. máj. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
78%
Én nővéremmel fürödtem kicsiként (ő 10 évvel idősebb) játszottunk folyton. Bennem csak az maradt meg, hogy milyen jókat barbie-ztunk... Anyukám meg nővéremmel fürdött kisebb korában, mégsincsenek rossz emlékei, nem bántotta a saját anyja, nem tudom aki ezt perverznek gondolja miket képzel a SZÜLŐKRŐL.
2013. máj. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
77%

Mi nem fürdünk, csak tusolunk, és nekem olyan furi a kicsikkel együtt tusolni, pláne a fiammal, és csak akkor ha külön kéri, vagy amíg én tusolok és menthetetlenül összekoszolja magát.

Igaz nekem a tusolás az a töltődés ideje, ahol nincs keresnivalója a gyereknek.


Ám ez nem perverz

2013. máj. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
100%
Perverz? Jó ég ez beteges! Ez a világ legtermészetesebb dolga! Ezért lesznek a gyerekeitek érzelmileg visszamaradott zavarodott kamaszok mert ilyen felfogású az anyjuk. Veletek biztos megbeszélik majd a szexuális élményeiket! Hogy lehet valaki ilyen prűd!
2013. jún. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
utolsó, teljesen igazad van
2013. júl. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!