Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mihamarabb szeretném elkezdeni...

Mihamarabb szeretném elkezdeni a kóstoltatást! Mi az a kor, amikor már szabad?

Figyelt kérdés
Tápszeres baba, szeretném hamar megismertetni az ételekkel. Zöldséggel kezdenénk. Olvasam már,hogy valaki 2,5 hósan elkezdte. bár nagyon szeretném hamar elkezdeni, de nem korai az?

#baba #hozzátáplálás elkezdése
2013. máj. 21. 13:34
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
nem... kérdeztem a védőnőt, vagyis mondtam,hogy mi a helyzet a dokival,azt mondta megbeszélték, a baba egészséges, majd a 2 hós oltáson megnézi.... hát ez van :S
2013. máj. 21. 19:49
 22/23 anonim ***** válasza:
Én a helyedben orvost váltanék. Ki kellett volna mennie, amikor hazamentetek a kórházból és 1 hónaposan is meg kellett volna vizsgálnia a státuszon. Egyébként 4 hónaposan lehet leghamarabb megkezdeni a hozzátáplálást.
2013. máj. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

És honnan tudja, hogy egészséges, ha nem is vizsgálta meg??? Csak mert az én fiamnak az 1 hónapos státuszvizsgálaton derült ki, hogy van egy kis szívzöreje... Bocsi, nem téged akarlak bántani, csak nem tudok napirendre térni az ilyen gyerekorvos felett. Nem tudtok másikat választani?

Egyébként a kóstoltatást még ráérsz elkezdeni, szerintem. De tényleg jó lenne ebben a témában a gyerekorvossal beszélni, nekem is mindig ő mondta, mikor mit lehet.

2013. máj. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!