Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek ez a cipő első...

Szerintetek ez a cipő első cipőnek megfelelő?

Figyelt kérdés

[link]


Felpróbáltuk,szépen megy benne a babám,méretileg is jó.A talpa eléggé hajlékony. Probáltuk elephantent is,azzal az volt a baj,hogy ami méretileg jó volt annak kemény volt a talpa és nem tudott benne menni. Köszönöm


2013. máj. 21. 20:00
 1/7 A kérdező kommentje:
Siestát meg ilyeneket nem szeretnék,mert van benne harántemelő.
2013. máj. 21. 20:01
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyon jól választottál,ez legalább tartja a bokáját is,ami nagyon fontos még a piciknél.
2013. máj. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De az nem baj ugye,hogy a boka része olyan nagyon magasra nem megy fel Neki? Mondjuk abba meg nemtudna menni,ha túl magas lenne...
2013. máj. 21. 20:18
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik, ha tényleg jól hajlik a talpa, akkor szuper :)

Mi D.D. Stepet vettünk elsőnek (egy szandált és egy cipőt is), mert nagyon magas a rüsztje a kisfiamnak.

2013. máj. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jaj, de édes ez a cipő. *-* Szerintem is jól választottál. :)
2013. máj. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam köszi nektek. :) Igen jól hajlik a talpa,1 kézzel meghajlítom könnyen. Mondta az eladó,hogy csak annyiban különbözik az elephantentől,hogy az borjúbőrből,ez meg marhabőrből készül. Szóval remélem jó lesz :)
2013. máj. 21. 21:35
 7/7 anonim ***** válasza:
A fiamnak is a szandálja ilyen márka, a tavaszi cipője pedig D.D. Step. Szerintem mindkettő jó.
2013. máj. 22. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!