Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik adnak tejpépet a babájukn...

Akik adnak tejpépet a babájuknak, milyen gyakran kap a kicsi?

Figyelt kérdés
2013. máj. 22. 09:16
 1/7 anonim ***** válasza:
5 hónapos a lányom, egy hónapja hozzátáplálom, kétnaponta kap milumil igazi vaníliás pépet, kb két hete kezdtem el adni.
2013. máj. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Uzsonnára adtam naponta egyszer, de nem nagyon szereti már, szóval most már heti egy.
2013. máj. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Most 7 hónapos,és mindennap milumil sinemilt eszik vacsorára.
2013. máj. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az én fiam 8 hónapos és mivel szereti,ezért minden nap adok neki. De olvasom itt,hogy mennyire egészségtelen,meg stbstb. Végülis valamennyi cukor mindenben van,ami édes,nem? Még a tápszerben is,hiszen mi mástól lenne édeskés? Vagy ez ekkora baj,hogy egy baba tejpépet eszik? Én igazából azért keverem neki,mert önmagában pl. egy alma szerintem nem túl laktató.
2013. máj. 22. 09:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Minden nap adok a 9 hónapos fiamnak uzsonnára, az esti tápszer előtt eszi. Milumilt veszek neki, vaniliásat vagy banánosat, esetleg Milupa kekszeset.
2013. máj. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
9,5 hónapos a kislányunk és napi 1-szer eszik tejpépet.
2013. máj. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hetente 2x kap tejpépet uzsonnára a kisfiam vaníliásat vagy gyümölcsöset. A milumil nagyon jó de most kipróbáltuk a dm-es babylove márkát és az még jobb na meg az ára is!!
2013. máj. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!