Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért "nem szereti" a nagyanyját?

Miért "nem szereti" a nagyanyját?

Figyelt kérdés
1 éves múlt a lányom, anyósomékkal nem egy városban élünk, így csak 2 hetente találkozik a kicsi velük. Úgy vettem észre, mintha a lányom nem szeretné az anyósomat. Nem tudom miért van ez, pedig anyós nagyon szereti. Nem szereti ha felveszi, mert rögtön le akar szállni az öléből, nem viseli el ha puszit ad neki. A hétvégén mikor itt voltak anyós akarta délben etetni, hát a kicsi egy falatot sem evett vele, sírt és rám mutogatott. Anyós meg csak erősködött hogy márpedig vele fog enni. A végén már én szóltam rá, hogy ne kínozza tovább. Szerinte ez miattam van, mert én nevelem ellene a gyereket. Pedig egyáltalán nem így van, én is örülnék, ha jobban kijönne vele a lányom. Miért nem szereti, lehet hogy túl erőszakos anyósom?
2013. máj. 22. 13:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Mintha én írtam volna ki a kérdést... :)

Az én kislányom 8,5 hónapos....detto így viselkedik anyósékkal,vagyis anyóssal...anyósom is erőszakos és azt én sem csípem,de ő azért is,mégha folyik a kislányom taknya nyála,mert úgy üvölt akkor is szorongatja...na én ekkor rászóltam és mostmár eljutott odáig,hogy ha elkezd görbülni a szája,már le is tette.Messziről már elvan vele,csak ne fogja meg,meg ott legyek közel.

Majd alakul sztem ez még a későbbiekben!

üdv

2013. máj. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nálunk is hasonló a szitu. csak az én fiam már 14 hónapos. De mostnság mintha kezdené meg kedvelni mamát. Én nagyon figyelek arra , hogy előtte ne mondjak semmi rosszat anyósomrol. Nem is utálom de nem is szeretem. De nem sok mindent tud kezdeni a gyerekkel. CSak hurcolja meg egy két szót ismételget neki állandóan. A hideg ráz töle.

És szerintem igen is érzi ha az anya nem szeret valakit!

2013. máj. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem is tuti erzi, ki a jo, turelmes ember es ki a tolakodo. Az en egy eves fiam is igy viselkedik az anyosommal, akit hetente ketszer lat, az en anyukamat csak 2-3 hetente, de akkor szinte a nyakaba ugrik, ugy orul neki. Meg puszit is ad neki a maga modjan, neha meg engem is elfelejt. Gondolom is magamban, hogy na ha ezt anyosom meglatna, megsargulna.... Tehat nem a latogatas gyakorisagatol fugg, az tuti!
2013. máj. 23. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!