Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 és fél hónapos baba ehet...

6 és fél hónapos baba ehet cseresznyét héj nélkül?

Figyelt kérdés
2013. máj. 23. 11:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Az én listám szerint csak 9 hónaposan kaphatnak a babák cseresznyét.
2013. máj. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom ebben a korban ez még tiltó listán van. Fájhat tőle a pocakja, inkább meggyet adj neki, nekünk is ezt tanácsolta a védőnő.
2013. máj. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Az én listám szerint pedig 1 éves kortól.

1000 féle lista létezik ezt sem értem...

2013. máj. 23. 11:56
 4/10 anonim ***** válasza:
meggy mitől jobb mint a cseresznye??? szerintem még savasabb is mint a cseresznye :S
2013. máj. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Éppen ezért kérdeztem.Mert a meggyet eheti a cserit meg nem?!

Vagy a cseri puffaszt?

Lehet megpróbálok neki 1-et adni és akkor látom,hogy fáj-e tőle a pocija.Bár kétlem,hogy fájna.

2013. máj. 23. 14:03
 6/10 anonim ***** válasza:
szerintem ha a meggytől nem fáj a cseresznyétől sem kellene...én úgy gondoltam a meggy még rosszabb mert savanyú és több savat termel esetleg...de ezek szerint rosszul tudtam??? hmm mindenesetre érdekes. A helyedben megpróbálnám komoly baja nem lesz max a hasa fog fájni de ha az van akkor legközelebb még vársz vele...
2013. máj. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
1 szemet kapott eddig semmi baja...:)
2013. máj. 23. 15:01
 8/10 anonim ***** válasza:

Sok felnőttnek is csikar a hasa a cseresznyétől, olyat még nem hallottam, hogy a meggytől tekert volna valakinek.


Nem értem miért kell ilyen türelmetlennek lenni, aztán meg ha üvölt a gyerek, akkor mindenki szemét lesz :(

2013. máj. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Utolsó.Ahogy írtam adtam neki 1 szemet.Édesapámék hozták faluról a cseresznyét.Gondoltam adok neki.Egyébként ma megevett 1 pici sárgadinnyének a felét.:)

Ugye azt sem szabadna?!Semmi baja tőle.Úgy ette mint még soha semmit.Ja és darabolva nem pépesen..........

2013. máj. 23. 20:58
 10/10 anonim ***** válasza:
cseresznyétől azért fájhat vki hasa mert annyit eszik belőle...szerintem meg az hülyeség h a meggytől nem fájt még soha senki hasa...és csak azért mondtam h a cseresznye mitől rosszabb mint a meggy mert még erről SOHA nem is hallottam...ennyi és csak a saját gondolatmenetemet írtam le...nem hiszem h a kérdező itt anyázna mert mondjuk tényleg megfájdult volna a babája hasa tőle :D :D
2013. máj. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!