Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hós dobál, csapkod, nyafog....

10 hós dobál, csapkod, nyafog. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy szeparációs szorongás, de nagyon sok türelmet igényel mostanában.

Felveszem, ő lemenne, leteszem, megy a bőgés a lábamba kapaszkodva, hogy vegyem fel.

Eddig ügyesen próbálkozott a kanállal, ha rápottyantottam a kaját vagy ő megmerítette a tálban, akkor szépen a szájába tette. Most a kanál csak ledobálásra jó, ha nem veszem fel neki akkor sír, ha felveszem már dobja is le, ha nem adok neki evés előtt akkor addig nem eszik, keresi majd bőg, hogy nincs sehol.

Ha tiltok valamit pl konnektorba nyúlkálást akkor rögtön bőg, cirkusz, elvonul, sőt újabban csapkodja a kezem, hogy hagyjam békén, ne vegyem le a kezét onnan, nem akarja stb. Felmászna az ágyra, ott toporog előtte meg pipiskedik, hogy felmenne, gagyog nekem, gondolom, hogy felmenne, de nem teszem fel hanem elhozom onnan, megint csapkod, veri magát és végül a rongyijával vígasztalja. Ha én akarom vígasztalni, akkor is tolja el magát és megy rongyizni

Így leírva poénosan hangzik, de igazából egy kis terrorista lett.:)

Azzal vígasztalom magam, hogy amúgy mindent megeszik és jól alszik, de itt ki is merül a tudománya.

Arról nem is beszélve, hogy régebben tök jól elvolt egyedül, most adogatnom kell a kezbe a játékot, egy méternél nem lehetek távolabb, mert jön a lábamba kapaszkodni.


van ötletetek?


2013. máj. 23. 14:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Majd túl lesztek rajta. Ez most egy ilyen kor.
2013. máj. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
mennyi idő volt nálatok ez e korszak?
2013. máj. 28. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!