Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit főztök holnap 1 évesetekne...

Mit főztök holnap 1 éveseteknek? Ötleteket várnék, adnátok?

Figyelt kérdés
2013. máj. 23. 21:08
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm amiket írtatok, megy a zöld mancs:))) Levesre még írnátok, hogy mikortól fontos, hogy gyakrabban kapjon? Nálunk kb heti egyszer van, inkább tartalmasabbakat szoktam főzni, mert pont ahogy írta valaki eltelíti a lé, és nem eszik utána...Úgy tudom elképzelni, hogy sok zöldséggel, és turmixolva krémlevesnek...de akkor már főzelék...úgy is szereti...
2013. máj. 24. 09:07
 12/14 anonim ***** válasza:
10-es vagyok, szerintem az teljesen jó ha sűrű zöldségekkel teli krémleves,én gulyásféléket is szoktam akkor hús is van benne és így már azért tartalmasabb,én úgy tudom hogy az óvódás korig mehet így és ott kezdenek naponta levest is enni vagy ha otthon eszik akkor kicsit sűrűbben főzni levest is.Kisfiam is szereti amúgy a leveseket, ő a szárazabb ételeket kedveli.
2013. máj. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Bocsi, azt akartam írni hogy nem kedveli mint pl. palacsinta vagy túrógombóc.
2013. máj. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Kerria ***** válasza:

Levest tartalmasan kell készíteni.

Pl. a tojásleveshez és pirítok kenyérkockákat amit beletördelek. A zöldséglevesbe főzök rizst. A borsólevesbe csipetkét és így máris tartalmasabb. Meg zömében neki a sűrűjéből szedek!

Nekem a leves levét sokára kezdte el enni, ez valahogy kifolyt mindig a szájából :D

2013. máj. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!