Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnan tudhatom hogy jó anya...

Honnan tudhatom hogy jó anya vagyok-e, jól csinálom-e a dolgokat? Nagyon szeretem a babám 22 napja szültem

Figyelt kérdés
2009. okt. 4. 13:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Jó anya vagy, ha szereted a gyermekedet, és a tőled telhető legjobbat akarod, csinálod neki. Nincs tökéletes anya, mindenki követ el hibákat. Viszont hamarosan elkezd a picurod mosolyogni, és az a hálás, tündéri mosoly egy jó anyukának fog szólni:). Ne görcsölj, hidd el, hogy a babádnak leginkább egy kiegyensúlyozott, boldog anyára van szüksége.

14 hós kisfiú anyukája

2009. okt. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A legfontosabb hogy a babàddal legyél!

Az elsö honapokban,az elsö években nagyon fosntos,a legfontosabb szerepet töltöd be az életébe.Senki sem tökéletes,de anyai megérzés az van.

Én is voltam kétségek között,hogy jol pelenkàztattam-e,eleget adtam -e neki enni,stb,de idövel beleràzodsz,és mindent a kisujjadbol ràzol szinte ki.

Tényleg nagyon fontos,hogy veled legyen,ha kezdö vagy,ha nem.Kaphat szerepet a nagyi,teso is,de a föszerepet te jàtszod!

Hidd el,jo anya vagy!Csak bizz magadban!

2009. okt. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted a rossz anyák elgondolkodnak ezen?

:-))

Nyugi, jó anya vagy.

2009. okt. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok... :)
2009. okt. 4. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!