Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek volt pelenkazo asztala,...

Akinek volt pelenkazo asztala, meddig hasznalta?

Figyelt kérdés
14 hos kisfiam es ha rateszem vagy a fejet, vagy a sarkat uti be ficankolas kozben. Na de legalabb valamelyest nyugisabb a pelenkazas igy mint mashol. Probaltam a mi agyunkon, de nem lehet, csak hancurozik. Ki meddig hasznalta? Ficanka gyermek eseteben hogyan tudtatok megoldani a pelusozast? Koszonom a valaszokat.
2013. máj. 24. 09:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
9 hónapos koráig. Az ágyon szoktam vagy a habtapin a földön. Én nem birkózok vele a pelenkázón.
2013. máj. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is kb. 9 hónapos koráig használtam! Aztán már alig tudtam lefogni, és inkább levonultunk a szőnyegre!
2013. máj. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
4-5 hónapos koráig,utána már túlzottan ficánkolt,az ágy biztonságosabb.
2013. máj. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat. En is gondolkodom hogy elrakom, hisz van hogy kesz harc amit lemuvelunk a pelenkazon. :) Habtapi nekunk is van, ez jo otlet, kiprobaljuk.
2013. máj. 24. 10:02
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

2 éves lányom azon pelenkázom és azon is öltöztetem.

Ő megmarad rajta nyugton, nekem meg az kényelmes.

2013. máj. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
2 éves 4 hónapos, még pelenkázom, így használjuk még, pedig magas gyerek. Én a végére teszek egy puha baba takarót, így nem üti be a fejét, olyan, mint egy kis párna. Ha rászokik a bilire vagy a wcre és már nem lesz pelus, akkor persze az asztalt sem használjuk majd.
2013. máj. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
3 éves lesz, de fürdés után még azon törlöm és az éjszakai pelust is azon kapja meg. A szobájában lévőt kb. 10 hós koráig használtuk, azóta komód funkciót tölt be. Addig mindig valamilyen játékkal kötöttem le a figyelmét pelenkázás közben, vagy bohóckodtam neki, hogy nyugodtan feküdjön.
2013. máj. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat. Sajnos en alig tudom lekotni, ahogy rateszem,forog, fel akar allni, ulni, szoval minden mast csak ne pelusozzam.
2013. máj. 24. 10:59
 9/12 anonim ***** válasza:
2 év 3 hónapos a lányom, még használjuk. Jól elvan, bár már nem úgy fér el rajta, mint régen. De én csináltattam, és nagyot csináltattam, hogy sokáig jó legyen. Mondjuk nem egy izgága gyerek, legalábbis nem pelenkázásnál.
2013. máj. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt olyan időszaka talán olyan 9-10 hónapos kora körül, amikor nem bírtam bepelenkázni, annyira ficánkolt. Már azon gondolkodtam, hogy rászokunk az állva pelenkázásra. Aztán úgy döntöttem hogy nehogymár ő legyen a főnök (:D), párszor határozottan rászoltam, közben finoman le is fogtam. Pár nap után láss csodát, megmaradt nyugodtan:) Most másfél éves, és majdnem mindig türelmesen fekszik:)
2013. máj. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!