Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Alvás, nem alvás?

Alvás, nem alvás?

Figyelt kérdés

A Kisfiam 7 hónapos. 3 hete mászik és 1 hete MINDENHOL feláll. Azt gondoltam ha elkezd mászni jobban lefárad stb. könnyebben elalszik. Hát nem...

Eddig egyébként jó alvókája volt, éjjel felébred ugyan a mai napi 1x, de alszik.


2 hete azt csinálja, hogy a délelötti vissza alvásnál berakom az ágyába és feláll. Ott áll rendületlenül és nem ül le. Sír, hisztis, dörzsöli a szemét, ásítozik de azért sem alszik. Próbáltam, hogy simogatom, paskolom (amik eddig bejöttek), nem , nyomja fel magát és feláll. Ha ott hagyom , hogy majd elfárad? ááá, torka szakadtából sír. Olyan nála nem létezik hogy elalszik a sírásba. Addig cukkolja magát amig már hüppög mert nincs ereje.


Próbáltam hogy jobban kifárasztom hátha, de nem. Nyüsszög mert álmos, de ha lerakom akkor minden tök érdekes és feláll és nézeget.


Tanács? Valami?

Köszönöm!


2013. máj. 24. 11:19
 1/4 Moncsycsy ***** válasza:
Mi is 7 hónaposan álltunk fel, és nálunk is nehezen megy az alvás. Nálunk az vállt be, ha láttam aludni akar,akkor lefekszek hozzá a földre felmászik rám,és elhelyezkedik, leteszi a fejét és alszik. semmit nem kell csinálnom,csak hagynom hogy rám hasaljon. már egy hónapja alszik így nekünk bevált. sok sikert :)
2013. máj. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És utána be tudod rakni az ágyába? Csak mert nálam alap elv, hogy nem alszik sem velem, sem rajtam :) Sajna ez az Én bónám. Külön szoba, külön ágy :)
2013. máj. 24. 11:41
 3/4 Moncsycsy ***** válasza:
kb. 10 perc után rakom bele az ágyba és ott alszik tovább.
2013. máj. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kipróbálom, köszönöm!
2013. máj. 24. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!