Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányós babák anyukái, nálatok...

Hányós babák anyukái, nálatok mi hozott megoldás autózáskor?

Figyelt kérdés

egy 150 km úton is 2x összehányja szegényke magát, mindenáron nem gyógyszeren megoldást várok.Végig üvölt minden autó uat, még az ölemben is, sehogy nem szeret autózni. Most akarunk autót is cserélni, csak nem tudom melyikben érezné jól magát. vagy ülést cserélt cseréljünk neki?most egy römer kingben utazik.hátul ülök vele, hogy rögtön mentsek.


17, 5 hónapos



2013. márc. 17. 21:00
 1/3 Kerria ***** válasza:

'Sajnos' nem vagyok ebben jártas, csak egy kérdés merült fel bennem, emiatt írok. Próbáltad nem etetés után utaztatni? Ha evett legalább 1 órát várni az indulással....

Tényleg csak a jószándék vezérel, ne haragudj érte

2013. márc. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nálunk az vált be,hogy csak 1-2 falatot evett előtte,és csak 1-2 kortyot ivott.Az anyósülésnél a fejtámaszt kivettük olyankor,hogy lássa az utat.Az első ablakokat minimálisan kb 1-2 cm leengedtük,és féluton megálltunk 1 kicsit levegőzni.
2013. márc. 18. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Dehogy haragszom, köszönöm mindenkinek a választ!

Úgy viseli picit jobban, ha közben szopizik, ami azt jelenti, ki kell vegyem, tudom nem biztonságos, de , ha elkezd sírni hamarabb hányás a vége és néha muszáj menni. Általában el is alszik a cicin és után beteszem az ülésbe, de nem mindig bírja ki az utazás végéi, hogy aludjon és akkor kezdődik megint a sírás......vagy a hányás.

2013. márc. 18. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!