Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves kisfiam csámpásan jár...

1 éves kisfiam csámpásan jár a lábfeje pláne a bal befelé áll milyen cipőt vegyek neki? bővebben lent SOS

Figyelt kérdés
meg mutattam a gyerek orvosunknak azt mondta még korai elmenni vele orvoshoz,vegyek neki magasabb szárú cipőt ami tartja a bokáját és az egész lábfejét és ha 6 hónap múlva is olyan lesz akkor beutal ortopédiára de még is milyen cipőt? milyen márkát?
2013. máj. 24. 13:20
 1/4 anonim ***** válasza:
unokatesóm ortopéd orvos.nekünk a Superfit márkát javasolta,azt is vettük,és nagyon jó.Jó még a richter is,ami a Siesta utódja.
2013. máj. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szamos szupinált cipő. Ez direkt befelé dőlő bokára van
2013. máj. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bocsi, de elég fura a gyerekorvosotok. Én biztos kihisztizném az a beutalót az ortopédiára, vagy vinném magánúton.

A keresztfiam 1 évesen már gyógycipőt hordott, ugyanilyen gond miatt. Sőt, őt már pár hónapos korától Dévény tornára hordák, soha senki nem mondta nekik, hogy korai bármiféle vizsgálat. Sőt! Minél előbb viszed, annál nagyobb az esély a gyorsabb gyógyulásra.

Egyébként szerintem mindenképp döntött sarkú (szuplinált)cipőt vegyél, vagy Szamost, Supit esetleg Salust, bár az utóbbiról mindig csak rossz tapasztalatokat hallok. Hamar tönkremennek.

2013. máj. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
linea kis cipőröl mi a véleményetek?
2013. máj. 24. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!