Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek nagy gond, ha a a...

Szerintetek nagy gond, ha a a babavizet nem forralom fel a 7 hónapos kisfiamnak 24 óra letelte után?

Figyelt kérdés

Már annyi mindent eszik, hogy feleslegesnek tartom. Ha főzök neki, akkor van,hogy több adagot egyszerre, és azt berakom a fagyóba. De ha felengedem, már azt sem főzöm fel neki újra.

Egyébként nem hűtőben tartom a babavizet, és már kb 1 hónapja így csinálom. De most elbizonytalanodtam.



2013. máj. 24. 18:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ekkora babánál már nem baj :) am a sima 1,5 literes szentkirályit ha veszed arra rá van írva h forralás nélkül adható babáknak. Szóval 24 óra eltelte után sem kell forralni és sokkal olcsóbb bármelyiknél. :) Csak egy tipp :)
2013. máj. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
22%

Igen, az van a flakonon, hogy forralás nélkül adható a babáknak és ott van kisbetűkkel, hogy 24 óra elteltével forralni kell.


Én még mindig forralom

6 hós baba anyukája

2013. máj. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
átolvastam és a 1,5 literesen hidd el h nincs rajta!
2013. máj. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Maximum hasmenése lenne tőle, de ha eddig sem volt, eztán sem lesz.
2013. máj. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 gabszem ***** válasza:
69%
babavizet nem kell felforralni
2013. máj. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
A legtöbb babavizet kell forralni 24 óra után. És szerintem tartsd hűtőben ha fel nem is forralod. Szerencsére nekünk elfogy 1 liter babavíz 1 nap alatt, de nem forralnám ha maradna. 9 hónapos a fiam.
2013. máj. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
55%

Igazad van 3-as, bocsánat, én is megnéztem :), de eddig tényleg rajta volt. :))

A lényeg, hogy akkor tovább is adható, szuper!

- Én eddig megittam, ami maradt :)-

2es voltam

2013. máj. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
:) én is csodálkoztam de még jó h megnéztem :D
2013. máj. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én 4 hónapos fiamnak sem forralom újra. Felbontom, a cumisüvegébe öntök belőle és már megy is vissza a hűtőbe. Persze nem áll felbontva 3-4 napokat, de abból nem csinálok gondot, ha pl. reggel felbontok egyet és csak másnap délután fogy el.
2013. máj. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én sem forralom fel, nincs tőle semmi baja. Most 11 hónapos. Szentkirályit használok az forralás nélkül adható, meg mostanság el is fogy 1 napon belül.
2013. máj. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!