Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éjjel megvárod míg sír a...

Éjjel megvárod míg sír a babád, vagy előbb megeteted?

Figyelt kérdés
Én kiveszem amikor már nagyon mocorog és már amúgyis annyi az idő, hogy ennie kéne. Mondjuk én a nagyobb lányom miatt sem várok addig, hogy sírjon a kicsi.
2013. máj. 26. 14:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én sosem vártam meg, hogy ordítson, már csak azért sem, hogy a férjemet ne ébressze fel. Mikor már elkezdett nyöszörögni, kivettem szopizni. Így nem is igazán volt olyan éjszakánk, hogy a férjem ne tudott volna aludni, mert sírt a baba, tán egy-két alkalommal mikor fájt a hasa.
2013. máj. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem várom meg amíg sírni kezd.Ha már nyöszörög,mocorog és ennie kellene amugy is,akkor kiveszem és cicizik.

5 hónapos

2013. máj. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én eleinte megvártam, hogy teljesen felébredjen és akkor etettem meg. Ennek mindig az lett a vége, hogy teljesen felébredt és órákig nem aludt vissza. Úgyhogy inkább első nyikkra kivettem a kiságyból, még félálomban volt, megetettem és aludtunk tovább.
2013. máj. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz! Nem várom meg a sírást, ha nyöszörög, mocorog, akkor cici! Aztán szépen alszik tovább....
2013. máj. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mellettem alszik, ha elkezd mocorogni, felé fordulok, ő kiszolgálja magát, én meg alszom tovább. Mindhárom gyerekemnél így csináltam, nagyon nyugis éjszakáink voltak.
2013. máj. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!