Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor tanul meg előre is kúszni?

Mikor tanul meg előre is kúszni?

Figyelt kérdés
Kisfiam ma 7 hónapos, néhány napja kezdett el kúszni, csak hátrafelé. Nagyon megy neki, oldalra elfordul közbe, de nem kúszik csak hátra, Borzasztó mérges tud lenni, ha valamit kinéz magának, odamenne, de egyre távolabb kerül. Mikor tanul, meg előre is haladni? Egyáltalán normális? Meg nem akar visszafordulni hasról-hátra.
2013. máj. 26. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Az én fiam kb.5hónapos korában kezdett körbe-körbe forogni és hatra fele tolatni(kúszni)

Akármivel csalogattam nem indult meg előre.

Aztán egyik napról a másikra 6,5hónaoposan azaz pár napja elkezdett előre kúszni :)

Kiszemel maganak valamit és odamegy érte.

Viszont hasról hátra már régen átkéne fordulnia...6hónapos státuszon kérdeznie kellett volna a védőnőnek hogy csinálja-e

Egyáltalán nem fordul át hasról?egyszer se csinálta még?

Az én fiam 4,5hósan fordult át hátról/hasra rá egy hétre hasról hátra

2013. máj. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
4-5 hónaposan ha hasra fordítottuk visszafordult. De mióta megtanult magától hasra fordulni, azóta nem hajlandó visszafordulni. Kb. 1 hónapja fordul hasra. Néhányszor fordult már vissza, de inkább sír hogy fordítsam meg.
2013. máj. 26. 21:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor át tud fordulni, csak nincs kedve. Az én fiam majdnem 1 egész hónapig kúszott hátrafelé, utána egy hónapig előre. Ezután hirtelen elkezdett mászni, felült és felállt egy hét alatt. Először általában hátra tudnak csak kúszni a babák, ne aggódj, semmi baja a fiadnak.
2013. máj. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
5hósan hasról hátra fordult,6hósan vissza és akkor kezdett tolatni.7,5hósan tudott előre is kúszni már,azóta nem tolat.Viszont odakúszik lábamhoz ha fekszem mellette,,vagy játszószékhez és felhúzza magát térdelésbe és onnan felül.Meg lábamon megtámasztja mellkasát és kinyújtja lábait,mintha állna csak előre dölt mellkassal.Földön lányom se fordul hátára,mert párszor koppant a feje már.
2013. máj. 27. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. 4.-én lesz 8hós
2013. máj. 27. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!