Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Engeditek babátokat a járólapo...

Engeditek babátokat a járólapon kúszni?

Figyelt kérdés

Én engedem néhány napja, most 7 hónapos, de azon gondolkoztam, nem fázhat-e fel a hasáról? Még nem mászik egyáltalán, csak kúszik.

Másik dolog pedig, hogy ha frissen van felmosva, akkor is szürkés-barna estére a ruhája, nem is értem hogy. Nektek összekoszolódik ennyire a ruhája?


2013. máj. 24. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Bár az én babám már mászik, de folyton átjön a járólapra (egybe van a nappali-konyha), nem nagyon örülök neki, de nem tudok mit tenni :) Amíg csak kúszott, addig javarészt a szőnyegen volt.

A ruha nálunk is koszolódik, hiába porszívózok, mosok fel naponta...

2013. máj. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tegnap írtam ki én is ezt a kérdést! :) Nálunk a konyhából nyílik a szobánk, ott nem marad benn, állandóan kijön a járólapra. Ő most 8 hónapos, ő is csak kúszik, meg feláll. Ha felmostam, felszárad, kiengedem egy kicsit, hagy nézzen szét. 5 perc alatt olyan szürke a ruhája, hogy csak na. Nem tom mit csinálok rosszul felmosásnál, de ilyen lesz.
2013. máj. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 gabszem ***** válasza:
ha hason kúszik akkor azért csak óvatosan, nálunk nem volt nagy kúszás, de az is csak a szobában, de ahogy elkezdett mászni már jött utánam mindenhova mint egy kiskutya :) Én adtam rá harisnyát a nadrág alá.
2013. máj. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy kis mellénnyel melegebben tudod tartani a pocakját és a karja is szabad. Ne aggódj, minden nap felmosok reggel, mégis olyan délutánra, mint egy kismalac :)
2013. máj. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálunk is hideg a járólap. Dupla nadrágban (egy vékony és egy vastagabb) és kettő felsőben (rövid ujjú body + pulcsi) kússza végig a lakás.

Ha szőnyegen játszunk, vagy a pihenőszékében van a második réteget lekapom róla.

2013. máj. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az én picim szinte egész nap a padlón és néha a járólapon van. A keze védelme miatt hosszúujjú body van rajta meg ilyen időben egy póló.

Nálunk 2 kutya is van a lakásba de nem látszódik meg a ruháján ,hogy kúszik. Én reggel és délután kiporszívózok vagy csak összesöprök és utána felmosok. Ami tutira bevált az a Cif kék felmosó (bár délután mindig teszek bele pici flóreszeptet a vízbe) . Egyszer áttörlöm majd a felmosót a vízbe többször belenyomom majd még egyszer átmegyek rajta.

2013. máj. 27. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!