Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit bántál meg?

Mit bántál meg?

Figyelt kérdés
Sziasztok,olyan kérdésem lenne,hogy mi az a baba felszerelés amit megvettetek,de teljesen hasztalannak bizonyult számotokra.Illetve érdekelne az ellenkezöje is,mi az amit nagyon jó vásãrnak tartotok?:)
2013. máj. 26. 22:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
2013. máj. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Felesleges: cumisüveg melegítő, pólya, cumisüveg melegentartó (a hungarocell semmit nem ér, müllerbe lehet venni mam-osat, az viszont nagyon jó!!!)

Ja és a 10 különböző fajta cumi..miután a mamosat megszokta, más fajtát már nem fogadott el, egyszer egy bababoltba mondta az eladó, hogy ez a legtöbb babánál így van.

2013. máj. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Ja igen, és a babahinta naggyon hasznos dolog, mi kölcsönbe kaptuk, de nagyon bevált! 9hósan adtuk vissza, kicsit megbántam hogy nem vettünk sajátot, lehet még mindig elalélna benne..:)
2013. máj. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
61%

Tyűha sok, mindent. Sorolom :)

Járóka, elég drága volt :/, ordított benne 10 perc után a lányom.

mikrós sterilizáló: hatalmas marhaságnak tartom, pénzkidobás.

Rengeteg drága 56-os ruci.2 hét alatt kinőtte mindet.

Drága kombi kiságy. Felesleges volt, lányomat kb.5 hónapos korától az ágyon tudom csak pelenkázni.

Travel system babakocsi.Inkább vettem volna egy olcsóbb vízszintesig dönthető sportbabakocsit.Tavaszi babámnak felesleges volt a mózes.

Az a rengeteg anyatejgyűjtő zacskó.Teletettem vele a fagyasztót aztán kiderült, hogy nem is issza meg a fagyasztott anyatejet..:D

Szoptatós párna..:D Az is hülye volt aki kitalálta.

2013. máj. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
50%
Ja igen szoptatós melltartó. A bedagadt cicikre örültem ha egy vékony topot rá tudtam venni nem hogy a jobbról-balról csatos csiricsáré szoptatós melltartót.
2013. máj. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
90%
Úgy látszik embere -gyereke válogatja. Azèrt érdekeltek a válaszok mert én is kismama vagyok...deee nekem a szoptatós párna segített az alvaás zavaromon. Terhesség előtt hason alvó voltam. Az nëlkúl megőrülnék
2013. máj. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
57%

140X70 kiságy, leereszthető és levehető ráccsal, fa járóka. Kétfunkciós babakocsi, mellszívó, rugós hinta, mikrós sterilizáló, mei tai. Ezek mind nagyon beváltak.

Igazából nem vettem semmi hasznavehetetlen dolgot, volt amit kölcsönkaptunk, volt amiről hallottam. Ami nem annyira jött be, az a cumisüveg melegentartó, szoptatós melltartó, bár nem volt kényelmetlen. Pihenőszéket tiszta pénzkidobásnak tartom, meg a játszószőnyeget is. A travel systemeket utálom. Persze ár-érték arányban érdemes mérlegelni, meg van akinek bejön, ami nekünk nem.

2013. máj. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Szoptatós párna nélkül 3 nap alatt teljesen kikészült a hátam (költöztünk, és a nem létszükségletű cuccok 5 nap után jöttek utánunk).

Cumisüveg melegítő: mi egyáltalán nem használunk mikrót, így az ételek melegítésére csak ezt használtam (a saját készítésűeket is beletettem üveges bébiétel üvegébe).

Szoptatós melltartó: a nem szoptatóssal sokat kellett kínlódnom.

Szülő- és babafüggő szerintem minden. Amit mi nem használtunk, az a pelenkavödör. A Liberoklubtól rendeltem ajándékba Angel Caret, ami szagmentesen zár, de valahogy sokkal egyszerűbb bedobni egy zsákba és kirakni az ajtó elé (lakásban). Másodiknál kertes házban laktunk, itt a hátsó ajtó mellett van rögtön kint egy normál méretű fémkuka a pelenkáknak.

Ja, én a hordozókendőt sem használtam. Megvettem, mert a kicsit alig tudtam letenni a kezemből. De a legnagyobb segítség akkor lett volna, amikor elmentünk otthonról, pl. vásárolni, mert amíg nem lehetett ültetni a babakocsiban, addig folyamatosan ordított benne. Na most a 4,5 méteres kendőt nem tudom magamra varázsolni az autóból kiszállva. Szinte használat nélkül adtam el. Ettől függetlenül nyilván nem mondom azt, hogy mekkora hülyeség, és barom, aki kitalálta, mert tudom, hogy milyen sokaknak könnyíti meg az életét!

2013. máj. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Úgy látom, hogy tényleg embere válogatja, mert nekem a járóka, szoptatós párna és melltartó bevált.

Ami viszont nekünk is felesleges volt, az valóban a rengeteg (drága) kis ruha - volt olyan, ami egyáltalán nem volt rajta - az első hetekben örülsz, ha élsz, és nem azt nézegeted, hogy a cuki kutyusos vagy macis rugit adjál-e a babádra... aztán a játszószőnyegnek sincs tényleg sok értelme (amíg nagyon pici, abszolút nem érdekli, amikor meg már nagyobb, úgyis leforog róla), és a mikrós sterilizálónak sem, vmint a pihenőszéknek sem vettük hasznát-bár arra a barátnőm pl esküdött. Cumiból nekünk nagyon bevált a DM-es, nem mindegy, hogy 600 vagy 2000 Ft két cumi.. Valamint a nagyobb beruházásokat (kiágy, babakocsi, járóka, stb) érdemes használtan venni.

2013. máj. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Aminek nem vettük hasznát az a pólya, abszolút nem is használtuk, azóta már eladtuk, más most nem jut eszembe, amit feleslegesen vettünk volna meg.

Aminek a mai napig is rengeteg hasznát vesszük az a légzésfigyelő, elektromos hinta meg a mellszívó, amikor még szoptattam. Biztos van már plusz dolog is, csak most ennyi jutott eszembe így késő este :)!

2013. máj. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!