Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A budapesti Cat Café-ban /...

A budapesti Cat Café-ban / Macskakávézó mennyire szívesen látják a gyerekeket? Velem nem voltak túl kedvesek mikor közöltem, hogy babával megyünk. Aki már volt ott: babakocsival van esély bemenni vagy vigyem a picit inkább kenguruban?

Figyelt kérdés
6 hónapos, nem tud még akkora kárt tenni a cicákban :)

2013. máj. 27. 11:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Vannak gyereknapok, azt hiszem minden hétfő és minden hónap utolsó csütörtökje. Velünk kedvesek voltak, de azon a napon mentünk ,mikor gyerekek is mehettek. És meg is értem, ha nem szívesen látják őket sokszor, mert akkor jött sok kisgyerekes család és katasztrófa volt a gyerekeik hogy viselkedtek szerencsétlen állatokkal, a kedves szülő meg csak mosolygott. Be tudsz menni babakocsival, maximum a felső emeletre nem mész, de lehet a kenguru jobb ötlet lenne. Figyelni kell, hogy a cica ne egyen abból, amit fogyasztasz és nem szabad őket zavarni ha alszanak.
2013. máj. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
12%

minek viszel egy 6 hós babát ilyen helyre?

nem is értem.

én irtózom a macskáktól az egy dolog, nem vinném a babámat oda.

2013. máj. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Tegnap voltunk, szerencsére minden jól ment, a babó még nem igazán érdeklödött a cicák iránt, inkább a macsekok nézegették õt. Én imádom a cicákat, amint lehet, nekünk is lesz egy. Nem hiszem, hogy egy macska, akár kávézóban lakik, akár nem, rossz hatással lenne a kisbabára. A kenguru jó ötlet volt, kicsit keskeny a bejárat, babakocsival nehéz bejutni szerintem.
2013. máj. 28. 10:35
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

2. nyilván olyan emberek mennek a macskakávézóba, akik szeretik a macskákat. Attól, hogy te irtózol tőlük, más még szeretheti őket és esetleg szeretné a gyerekét is állatszeretetre nevelni, vagy nincs lehetősége addig másra bízni a babát. 1. voltam.

Kérdező, mikor én voltam, akkor az egyik cica belemászott az ölembe, és ott aludt egy csomó ideig, nagyon cuki volt, és szerintem a sütik is nagyon finomak.

2013. máj. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
0%

nem nyilván!


szerintem gusztustalan az egész macskakávézó, de ez csak az én véleményem. annyira tipikus, hogy mindig át kell venni ezeket a barom dolgokat.


és igen gusztustalan, hogy kisbabát elviszi egy ilyen helyre!

menjen akkor amikor tud valaki vigyázni a babára.

2013. máj. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
0%

és úgy enni, hogy közben a macskák ott flangálnak.

igényes! :D

2013. máj. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
0%
egyébként nincs rossz hatással, csak egy ilyen pici baba nem való még oda.
2013. máj. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
1. Nem azt kérdeztem, hogy ki, mit és miért tart gusztustalannak mert teszek rá 2. Nekem ne ugasson be senki, hogy mikor hova viszem/visszük a babámat. Elég "nagy" vagyok, el tudom dönteni 3. Képzeld, nincs mindenkinek 4 nagyszülö ugrásra készen (kapaszkodj meg, nekünk egy sincs, se szomszéd, se befogható barát, senki ) és nem mindenki tapsol örömében, ha egy babysitterre kell bízni a kisbabáját, mi különösen nem mióta egy hazug kis tyúk palira vett minket. Attól függetlenül még nekünk is van életünk és eljárhatunk szórakozni. Koncertre, füstös szórakozóhelyre természetesen nem vinném, nem tudtam, hogy egy cicakávézó ezekkel egy szinten van.
2013. máj. 28. 22:45
 9/22 anonim ***** válasza:
0%

de nagy lett az arcod!


nekem sem állnak ugrásra készen! és ugatni a kutyák szoktak, nyávogni meg a macskák. :D


dolgoznak a nagyszülők.


de akkor sem tartom normális dolognak,hogy egy kisbabával elmész ilyen helyre.


vidd babakocsival, és utána meg szólj,hogy kéred a panaszkönyvet! :DD

2013. máj. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
7%

az egy dolog, hogy én később sem vinném, mert utálom a macskákat, most már lassan a kutyákat sem nagyon szeretem, de ez más tészta. egyszerűen fel nem foghatom, hogy egy kv-zóba miért kell macskákat betenni. nem való oda, ahol esznek-isznak az emberek, akármilyen tiszták, ezt most minden rosszindulat nélkül írom, de igazad van, nem ez volt a kérdés.


szerintem praktikusabb a kenguru egyébként, mert még a mekibe sem tudsz babakocsival nagyon bemenni.

mondjuk ez is attól függ, hogy mekkora.

2013. máj. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!