Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Keresztelő másfél éves gyerekkel?

Keresztelő másfél éves gyerekkel?

Figyelt kérdés
Nagyon eleven másfél évessel volt valakinek keresztelője? Hogy fogjuk megoldani? Ő majd szaladgál a templomban amíg mi ott állunk az oltár előtt? :O Katolikus keresztelő lesz.
2013. máj. 27. 12:46
 1/3 anonim ***** válasza:

:))

Hát lehet hogy mászkálni fog, de az is lehet hogy megszeppen majd! :)

Szerintem senkit nem fog zavarni ha ide-oda megy, elég ha akkor az öletekben van mikor konkrétan keresztelik...

A mi fiunknak 1 évesen volt, tátott szájjal ült az ölemben, pedig ő sem egy ülős fajta... :)

2013. máj. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi most Júliusban készülüjk megkeresztelni 16 hónapos lányunkat! Hát én is félek,hogy mi lesz keresztelólő alatt:)

Mi babánk persze ijedős is nagyon! Szóval félek egy picit! :)

2013. máj. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mi is készülünk még a nyáron de legkésőbb szeptemberben megkereszteltetni. Most 16 hós. Ő nem fél senkitől, szerintem majd az atya ölébe is fel fog kéredzkedni. :) Második gyerek, lehet, hogy azért ilyen kis bátor. És ha nem az van amit Ő akar, ha valahová nem engedem oda akkor ordít. Ezért félek. Nehogy ott neki álljon üvölteni. :p Már bánom, hogy tavaly nem csináltuk meg amikor még picike volt. :(
2013. máj. 27. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!