Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek mi lehetett a...

Szerintetek mi lehetett a baja a kisbabának?

Figyelt kérdés
Minap láttam egy 10 hós édes babát. Úgy láttam az arcocskáján, hogy vmi betegsége lehet. A szemei távol álltak egymástól és talán kisebb is volt a szemecskéje. Viszont a korához képest elég értelmesnek tűnt, mászott, kisautót tologatott, stb. Nem kérdeztem rá az anyukájára, mert illetlenség szerintem. Mégis érdekelne, hogy mi lehetett a baja.
2013. máj. 27. 14:55
 1/6 anonim ***** válasza:
vagy csak simán ilyen génekkel áldotta meg az ég.
2013. máj. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Biztos valami vele született rendellenességgel született szegényke! Az ilyen anyukákat és babákat úgy sajnálom! Nem is illik rákérdezni, én is láttam már tanácsadáson olyan babát, akin láttam, hogy valami baja van, de én sem kérdeztem rá!
2013. máj. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nem genetika.
2013. máj. 27. 15:02
 4/6 anonim ***** válasza:
32%

egyébként ez téged miért foglalkoztat?

nem a te babád,.. én nem értem nincs jobb dolgod?

mint másnak a dolgával foglalkozni???

megint egy pocsékba ment kérdés

2013. máj. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy "csak" koraszülött volt, rajtuk sokáig meglátszik.

De tényleg nem kérdeznék rá én sem!

2013. máj. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy lesz valami bunkó beszólás! Tudtam, írni is akartam, hogy az ilyen rosszmájú emberek kerüljenek el! Ó te!!! Emberből vagyok és kíváncsi. De van bennem annyi, hogy nem kérdeztem rá az anyukára. Gondolom az élet során benned is csomó kérdés felmerül! Ez egy anonim oldal, gondoltam hátha kapok rá ÉRTELMES választ. Ez nem jelenti azt, hogy más dolgával foglalkozok. Ennyi erővel ne nézz híradót se, mert semmi közöd más dolgához.
2013. máj. 28. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!