Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lelkileg mennyire viselné meg...

Lelkileg mennyire viselné meg a 9 hónapos kislányomat, ha hirtelen elvenném tőle az éjjeli szopit?

Figyelt kérdés
már csak az esti lefekvéskor szopizik, akkor is max 10 percet, szerintem anélkül is el tudna aludni, bár azzal még nem is lenne bajom. Viszont éjjel katasztrófa, minimum 5x felkel, de van, hogy 10x is, és hiába ringatom, üvölt amíg nem kap cicit, onnantól viszont 2 perc és alszik. Egyértelmű, hogy nem enni akar, csak cicizni, én viszont ezt már nem bírom, nagyon fáradt vagyok. Szerintetek ha egyik napról a másikra elvenném a cicit (akkor már az estit is), mennyire viselné meg lelkileg? nyilván üvöltene pár éjjelen át, már előre sajnálom szegényemet. És kb hány nap alatt szokott ez megoldódni, hogy megszokja, és nem kéri többet, mi a tapasztalat?
2013. máj. 27. 16:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyszerre ne vedd el szerintem.Ha nagyon fáraszt,akkor először az éjszakait próbáld megszüntetni.Esetleg megpróbálhatjátok,hogy apuka megy be hozzá az éjjel,ha felsír,ez van ahol beválik.Vagy esetleg megpróbálhatod,hogy ha sír bemész,felveszed,megnyugtatod,leteszed.Ha tovább sír,5 perc után visszamész,és fokozatosan növeled azt az időt,ameddig sírni hagyod.Mindenképpen lesz néhány kemény éjszakátok,de ha egyszer elhatároztad magad,nem szabad visszakozni.Ezek a praktikák a környezetemben célravezetőek voltak,de nincs két egyforma gyerek.
2013. máj. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi úgy hagytuk el az éjszakai evéseket, hogy mikor felkelt csak inni adtam neki és neki ez elég is volt visszaaludt igaz kicsit nehezebben.1 hónapja pedig Jó éjszakát tejpépet kap fürdés előtt közvetlen, fürdés után pedig egy kis tápszer de azt is csak azért mert üvegen hajlandó elaludni de mióta így csináljuk minden éjszakát végig alszik :)
2013. máj. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!