Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 és fél hónapos kislányomat...

5 és fél hónapos kislányomat elkezdtem almalével kóstoltatni, de úgy látom nemigazán ízlik neki. Próbáljak ki valami más ízt, vagy inkább várjak még egy kis időt, hátha az alma ízlik neki majd egy-két hét múlva?

Figyelt kérdés
2013. máj. 13. 11:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Az almalét a mi picink sem szerette. Őszibarack levet imádja. Reszelt almát kiköpte, de a barackot nem. Úgyhogy az almát mindig keverve kapta. 3 hós korában kezdtük, mert tápis baba. A főzelékkel kicsit küzdöttünk, mert megszerette az édes ízt. Ha most kezdeném a hozzátáplálást, inkább a zöldségekkel kezdenék. 5 hós, és most sem eszi meg simán a főzeléket, csak ha kis édes alma is van benne.... :)Egyszer itt a gyakorin olvastam egy hozzászólást, hogy már csak Magyarországon szokás gyümölccsel kezdeni a hozzátáplálést. Máshol zöldségekkel kezdik, akkor nem értettem, hogy miért, de most már értem :)
2013. máj. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 gabszem ***** válasza:
az alma savanyú. Próbáld meg az őszilevet. Én babáknak kapható babaitalt vettem, ősilevet meg sütőtöklevet, ezekkel kezdtem, imádta mindkettőt.
2013. máj. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!