Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől jobb egy márkás cumisüve...

Mitől jobb egy márkás cumisüveg, egy nem márkásnál?

Figyelt kérdés
Tapasztalat?
2013. máj. 27. 17:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem a márkától fog függni, hogy a babád melyiket fogadja el és melyiket nem.


Mi vettünk egy Tommee Tippee-t és egy Nuk-ot. A TT odaadtuk, utána a Nuk-ot nem is fogadta el. Ha nem akarsz márkásat venni, vegyél egy sima "snasszt" és ha nem válik be, akkor még mindig vehetsz másikat.

2013. máj. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Egyenlőre egy simát vettem, de elbizonytalanodtam, hogy sokan egy-egy márkára esküsznek...biztosan buta kérdés, de nem tudom mivel lehet jobb egy Aventes pl.

:S

2013. máj. 27. 17:11
 3/13 anonim ***** válasza:
33%
EGYELŐRE és nem egyenlőre
2013. máj. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi-a témában van valamilyen tapasztalatod?
2013. máj. 27. 17:16
 5/13 anonim ***** válasza:

Szia én a Tommee Tippee-re esküszök, nem szerette a babám a többi márkát és a márkátlant sem, sajnos pedig elég drága ez a cumisüveg. Minden esetre szerintem megérte, és a következő babámnak is azt fogom venni.

Kedves utolsó válaszoló ha nem tudsz értelmeset írni ami a kérdéshez kapcsolódik akkor ne írj inkább semmit.....

2013. máj. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%

Mivel a kérdés írva van, és rosszul , ezért a kérdéshez tartozik. Ha írott formában van a kérdés, akkor az helyesen legyen leírva.


Avent üveget használtunk. Sosem vettem márka nélkülit

2013. máj. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom,hogy mivel jobb,de én először egy sima (márkátlan) üveget próbáltam meg adni a fiamnak,nem kellett neki. Kaptunk MAM-ot,Nuk-ot,nem kellett neki. Vettem egy Tommee Tippeet és ezt elfogadja. Nem volt olcsó,szóval jobban örültem volna,ha a márkátlant elfogadja és nem kell több ezret ilyen apróságokra költenem,de így alakult.
2013. máj. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem egy internetes fórumon, tök mindegy hogyan van leírva. Én pl: ügyvédként is baxnék a helyesírásra. Kötöszködni van időd...
2013. máj. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem az a probléma hogy kijavít néha egy ember egy másikat, azzal van a baj hogy veszekedést akar kezdeményezni ami úgy látom sikerült neki. De ez volt az utolsó kommentem mert én nem ő vagyok....
2013. máj. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekünk Aventes üvegeink vannak főként és Mam. Mindkettőt

szeretjük.

Egyébként van márkátlan, vagyis DM és Rossmann sajátmárkás olcsó cumisüvegünk is, de azt viszont csak nagyon ritkán használtam, mert mint otthon kiderült ezek az olcsóbbak nem sterilizálhatóak mikrós sterilizálóban. És nálam ez szempont, mert nem akartam főzögetni.

De ha ez nem szempont, akkor semmivel sem rosszabb szerintem, nálunk az olcsóbból is ugyanúgy megitta...

2013. máj. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!