Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítésben kb másfél év...

Testépítésben kb másfél év alatt milyen eredményt lehet elérni?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 7. 20:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Genetika, étrend, pihenés és edzésfüggő. Ha minden okés, akkor 10-15kg izom is jöhet.
2013. ápr. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sokan vannak akik a kondizás minden formáját a testépítés kategóriájába sorolják.A testépítés már egy emelt szintű kondizás.Ahhoz,hogy valaki testépítőnek nevezhesse magát meg kell felelni bizonyos kritériumoknak.
2013. ápr. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
és mik ezek a kritériumok?
2013. ápr. 8. 21:07
 4/6 anonim ***** válasza:

Erre a kérdésre majd egy testépítő válaszol.

Az eredeti kérdésed az volt,hogy másfél év alatt milyen szintre lehet eljutni.Az első konditermi látogatás alkalmával még nem az a célja az embernek,hogy testépítő legyen.Belekóstol,megízleli,kipróbálja és ha bejön a dolog akkor fokozatosan elmélyül a témában.Testépítő akkor válik belőle ha már túljut ezen a kezdeti szakaszon,komoly célokat tűz ki maga elé és elkezd tenni ezekért a célokért.Hogy pontosan mit kell tenni azt nem tudom,mert nem vagyok testépítő.Persze vannak sejtéseim,de nem akarok találgatni.

2013. ápr. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én pl 27 éve edzem, de inkább hobbitestépítőnek mondanám magam mivel nem verdenyzek.
2013. ápr. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
* versenyzek.:)
2013. ápr. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!