Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Egészséges heti másfél kilót...

Egészséges heti másfél kilót lefogyni?

Figyelt kérdés

Függ ez valamitől, hogy kinek mennyi az ideális súlycsökkenése egy hét alatt? Én vasárnap kezdtem neki edzeni, ekkor 72 kilóval indultam, ma pedig 70,5 kilót mutat a mérleg. Nem koplaltam csak oda figyeltem arra, hogy miből és mennyit eszek és sportoltam napi szinten min, 30 percet (ha több időm van, akkor másfél órát is)

Tartható ez a tempó, ha márciusra szeretnék 65 kg alá menni?



2013. jan. 18. 09:08
 1/2 anonim ***** válasza:
A fogyókúra elején mindenkinél gyorsabb ütemű a fogyás, mert kiürülnek a glikogén raktárak, lemegy a megkötött víz, sőt még az emésztőrendszer is ürül. Azt kell mondjam, hogy később ez lassulni fog, de nem is baj, mert heti 0,5-1 kg körül tartják egészségesnek a fogyást. Te is próbálj erre törekedni. Szerintem egyébként márciusra el tudod érni a 65 kg-t! Sok sikert a fogyókúrádhoz! :)
2013. jan. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is soknak éreztem és kíváncsi voltam, hogy ez vajon mennyire egészséges és hogy tartható-e ez a súlycsökkenés. Köszönöm szépen a válaszodat! :)
2013. jan. 18. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!