Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányszor szopizik a babátok?...

Hányszor szopizik a babátok? /2hónapos/

Figyelt kérdés
Én még 3 óránként szoptatom,de többtől úgy hallom,hogy lassan át lehet térni 4 óránkéntira. Csak ugye én nem tudom,hogy mennyit eszik,mert nem mérem. Nem lesz neki kevés ha hirtelen csak 4 óránként kapna?
2013. máj. 28. 14:29
 1/5 anonim ***** válasza:
6x szopizott a lányom, a fiam 7x. Ezt ők állították be, éjjel aludtak kb. 8 órát. Ha gyarapszik, akkor jó neki. Azért egy héten egyszer-kétszer legalább mérd meg.
2013. máj. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
6 v 7 alkalommal,én nem gondoltam csökkenteni csak majd ha akkora lesz kiváltani étkezéseket, mert nálun most ugy eszik h 7kor reggeli,majd 10kor, 1kor(ez van h kimarad mert alszik), 3 v 4kor,fél 7 körül vacsi,majd 9után cicin altatom el.éjszaka még 1szer kel enni 3-4 körül, ezt remélem idövel elhagya.
2013. máj. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem lehetett akár 10-12 alkalom is, sosem számoltam.

Igény szerint szoptatok a mai napig, sokszor csak pár korty, hogy a szomját oltsa, néha fél óra múlva ismét mellre teszem, néha csak 2 óra múlva.

Nekünk így bevált, most lesz 6 hónapos.

2013. máj. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
6 hónapos koráig 2 óránként szopizott a babám.éjjel 2x3x. Igényszerint szoptattam, többször evett keveset. amikor kért én adtam, ha éhes hát egyen :).
2013. máj. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok, az enyémek is igény szerint szoptak, nekik így esett jól.
2013. máj. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!