Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol fordult át a babátok?

Hol fordult át a babátok?

Figyelt kérdés
Nektek hol fordult át a babátok? Kiságyban, játszószőnyegen, ágyon..? És ott voltatok, amikor épp megtörtént? Csak kíváncsi vagyok :) A miénk lassan próbálkozik :)
2013. máj. 28. 15:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Az én babám az egyiket ágyon a másikat a földön csinálta és ott voltam én is meg az apja is :)
2013. máj. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A földön, a játszószőnyegen. Az apja volt ott éppen, úgyhogy Ő látta először.
2013. máj. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az ágyon,és ott voltam, én biztattam :) miután egyszer sikerült,utána mindig, és sikerült levideóznom is :D
2013. máj. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekünk épp az évfordulónkon csinálta, tud időzíteni :). a játszószőnyegen csinálta mindketten láttuk épp beszélgettünk.
2013. máj. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nagy ágyon.
2013. máj. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia! A mi ágyunkon fordult át először hasról hátra, én is megörökítettem :)! Én láttam először :)!
2013. máj. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nálunk minden új tudományát először apának mutatja meg. A fordulást, a kutyázást, az ülést mind akkor csinálta először mikor én épp nem voltam a szobában. Persze utána nekem is megmutatta mi mindent tud csinálni. :)

Ja, amúgy a franciaágyon tanult meg mindent, mikor már ott profin ment, akkor csinálta a földön (szőnyegen) is.

2013. máj. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A doki előtt! :)

3 hónapos vizsgálaton nézegette a doki a tanácsadáson, letette hasra, ő meg egyszer csak átfordult!

2013. máj. 29. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint az ágy nem túl puha ahhoz, hogy forgolódjon?
2013. máj. 29. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!