Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet még ebből később gond?

Lehet még ebből később gond?

Figyelt kérdés
Kislányom 7 hónapos és nagyon anyás.Nincs kire hagynom soha mindig velem van bárhova megyek.Sokan azt mondják,hogy később ebből még gondok lesznek.

2013. máj. 28. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:
7-13 hónaposan van a gyermekeknél a szeparációs szorongás, nézz bátran utána minden szakirodalom ír róla. Nincs ezzel semmi probléma, természetes, hogy veled akar lenni, ez a normális. Majd jön egy időszak mikor csak apa lesz jó te pedig mellőzve érzed majd magad. Ajánlom Michael Cole- Sheila R Cole : Fejlődéslélektan Elég nagy könyv de ebben minden benne van, és ajánlom azoknak is akik ezt a butaságot mondták, hogy egy 7 hónapos gyerek ne elgyen sokat veled.
2013. máj. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A fiam is ilyen volt, de kinőtte.

Eljön az életükben az a kor, amikor is másra emberek, főleg majd gyerekek társaságára vágynak és tulajdonképpen észre sem vennék, ha egy időre elmennél a közeléből. Persze nem kell elmenni, de ellesz majd nélküled.

A fiam is szinte a 2 és fél évét velem töltötte, az utóbbi időben kellett többször orvos, illetve tanulás miatt hetente 1-2 alkalommal néhány órára a nagyszülőre bízni, de nincs gond.

Elvittem múltkor életében először megmutatni neki az óvodát, hogy hová fog majd őszre járni, egyszer csak a gyerekek mentek be táncolni és közölte velem a fiam, hogy én maradjak az udvaron, ő meg bemegy a többi gyerekkel. Hát, ennyit arról, hogy gondja lenne nélkülem.:)

2013. máj. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az gyerekorvosom állandóan ezzel piszkál,hogy nagyon anyás meg,hogy később mekkora gondok lesznek e miatt.

Én is úgy érzem,hogy mellettem van a helye és szüksége van rám..

2013. máj. 28. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!