Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kb. mennyi idő még teljesen...

Kb. mennyi idő még teljesen áttöri az ínyt az örlőfog?

Figyelt kérdés
14 hónapos a lányom most jönnek az első örlői. Már elég régóta be van dagadva az ínye ott. De alul bal oldalon kb. két vagy három hete tiszta vörös is az ínye, és szinte látszódik hogy ott a foga. Tegnap megdudtam neki az ujjammal nézni, és egy ponton már érezni hogy bök a fogacska. Mennyi idő még teljesen áttöri az ínyét? Jó lenne ha györsan kibújna, mert elég sokat szenved vele szegénykém! Persze tudom még ott a többi örlő és a szemfog.
2013. máj. 29. 12:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Az én lányomnak egyesével jöttek ki a kisőrlő sarkai. Kb. 3 hét volt. Fogmosáskor egy vizes textilpelenkát tekerj a mutatóujjadra és ezzel töröld még át a száját óvatosan. Ezt jobban tűrik a babák, mint a sima ujjal szájbakotorászást, így kontroll alá veheted a folyamatot :)
2013. máj. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Fiamnak is mindegyik 3 darabban törte át az ínyét sok hét alatt... Először a belső él, majd a külső él, végül a közepe. ...és össze-vissza jött több egyszerre, a szemfogakkal együtt. Sokszor azt sem tudtam, hogy melyiket - hol kenjem.


Kitartást!

2013. jún. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!