Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » MIÉRT NEM ALSZIK? MÁR TELJESEN...

MIÉRT NEM ALSZIK? MÁR TELJESEN KI VAGYOK!

Figyelt kérdés

4 hónapos a lányom,és még itt ül mellettem.Nem alszik.

De miért nem??Minden éjjel ezt csinálja!

Fél 8kor fürdik,aztán cicizik és elalszik,de 1 óra múlva felkel,és onnastól kezdve nem alszik vissza.Mint ahogy most se.Majd olyan fél 1-1 óra körül.De miért csinálja ezt??

Evett,ivott,pellust cseréltem,nincs meleg bent,nem sír,nem nyűgös semmi,csak egyszerűen nem alszik,játszik.

Én viszont egyre fáradtabb vagyok.:(((


2013. máj. 8. 23:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy kevés a tejed?

Fél1, 1 körül elalszik, utána mikor kel?

2013. máj. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Utána fél 3kor,utána viszont óránként ébred.

Nem értem miért csinálja.Volt róla szó,hogy esetleg kevés a tejem,de semmilyen tápszert sem fogad el.Erre mondta a védőnő azt,hogy ha éhes lenne,akkor elfogadná a tápszert,így biztos,hogy van elég tejem.

2013. máj. 9. 00:02
 3/20 anonim ***** válasza:
Hát akkor nem elég fáradt. Mennyit alszik napközben? A helyedben kipróbálnám az ízesített tápszert, azt csak nagyon kevés baba utasítja el. Ha esténként adsz neki, semmi baja nem lesz.
2013. máj. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Ez az,hogy nappal se alszik sokat.

Délelőtt egy órát,délután meg kettőt és ennyi.

Próbáltam már a banánosat is,de azt se fogadta el.

Kiköpi,fintorog,öklendezik tőle.

2013. máj. 9. 00:05
 5/20 anonim ***** válasza:
Mennyit alszik napközben?Állitólag 17 h után már nem kellene hagyni elaludni,igy fáradtabb lesz korábban,nem fogja birni éjfélig.
2013. máj. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
És ha hagyod játszani a kiságyban? Ha nem nyűgös, nem sír, akkor el van ott nem?
2013. máj. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Igen elvan,vagy 10 percig.Aztán elkezd sírni,és kiveszem.

És lerakom magam mellé az ágyba,de ott se alszik el.

Beszél nekem,kiabál,játszik a hangjával,vagy a kezével-lábával.Semmi jele annak,hogy álmos lenne,vagy aludni akarna.Most is itt kiabál a drágám,és mosolyog rám... :D

2013. máj. 9. 00:10
 8/20 anonim ***** válasza:
93%
Istenem de édes lehet! Persze biztos megőrülnék!:) Nagyon aktív babát kaptál, sajnos ki kell fárasztani rendesen napközben. Próbálgathatsz még tápszert, vagy cumisüveget váltani. Hamarosan elkezd forgolódni, ki fog fáradni. Az enyém fél éves, kb 4 napja elkezdte rugdosni a padlót, mert olyan jól kopog. Azóta az esti etetésnél komolyan ha 50szer nem kell felébresztenem, akkor egyszer sem. És tovább bírja éjjel is.
2013. máj. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Elhiszem,hogy nehéz lehet! Próbáltad már kézben altatni? Sétálj vele a szobában, közben énekelj neki és hátha elalszik!
2013. máj. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Igen,édes,ezért is nem tudok rá haragudni,csak már eléggé fáradt vagyok és nem értem,hogy ő miért nem az.

Hát nem álmos???

4 fajta tápszert próbáltunk,mindet kiköpte,nem fogadta el.

Cumisüveget már a kezdetektől használunk,MAM-os van,nagyon szereti.

2013. máj. 9. 00:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!