Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinél volt szülésutáni...

Akinél volt szülésutáni depresszió meddig tartott?

Figyelt kérdés
Kitudott lábalni belőle magától?
2013. máj. 30. 08:04
 1/5 anonim ***** válasza:
2 hónapos volt a lányom,amikor beleestem,de szerencsére csak 2 hétig tartott!:)
2013. máj. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Pár hétig. Bár, azt hiszem nekem csak az ún. baby blues volt, ami nagyon sok anyukánál jelentkezik, a hormonális változások hatására. Nem szomorúság volt kifejezetten, inkább csak valami extra érzékenység, nagyon sírós lettem.

Komoly depresszióból nem hiszem, hogy ki lehet jönni egyedül, ha erre gyanakszol, kérj segítséget.

2013. máj. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom mennyire depresszió, de elég kedvtelen vagyok, türelmetlen mindenkivel, érdektelen, a libidóm az padlón van... fáradt vagyok, de nem is tudok pihenni pedig egy áldott tündér babám van mert estétől reggelig alszik s nappal is csak akkor sír ha éhes
2013. máj. 30. 09:08
 4/5 anonim ***** válasza:

Hívj magadhoz rokont, barátnőt, akivel jól érzed magad, vagy menj el 2 evés között vásárolni! Ha jó idő van, akkor sétálj a babával nagyokat!

Beszélj az érzéseidről, és, ha úgy érzed, nem szégyen felkeresni pszichologus sem!

Jobbulást!

2013. máj. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem vagy 4 hónapig tartott, nagyon megviselt az első 3 hónap. Mindenkit elmartam magam mellől, még a férjere is ideges voltam azért mert ő mehet dolgozni én meg nem.....aztán ahogy nőtt a Manó, egyre jobb lett minden és átlendültem segítség nélkül a holtponton, de nagyon mélyen voltam. Semmi nem volt jó és semminek nem tudtam örülni, mindenben a rosszat láttam.
2013. máj. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!