Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Beriasztott a légzésfigyelő....

Beriasztott a légzésfigyelő. Volt már ilyen, de nagyon régen, azóta semmi!?

Figyelt kérdés
Lassan 6 hónapos a picim. Az első hónapban több riasztás volt, de kicsi súllyal is született, meg az oldalán aludt, így legtöbbször arra fogtuk, meg nagyon le tudott lassulni a légzése. 3-4 hét után abbamaradtak ezek a riasztások, és ma reggel fél 7-kor arra keltem, hogy beriaszt. Mire odaértem az ágyhoz, ébren volt, de nem mászott el a lapról, egy az egyben felette feküdt a hátán és homályosan nézett. Mitől lehetett ez most? Tényleg baj lett volna? Azt hittem már lassan túl vagyunk a veszélyes időszakon. Megismétlődhet ez? Mostantól figyeljek jobban? Aggódom nagyon, amúgy is nagy mumusom volt a bölcsőhalál...

2013. máj. 30. 09:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Szó sincs róla, hogy ne kéne figyelned. 1 éves koráig minimum hagyd alatta, főleg, hogy gyanús dolgokat észlelsz. Tudom, hogy nem illik riogatni és bocsánat, hogy most rádhozom a frászt, de azt tudnia kell mindenkinek, hogy ez nemcsak alvás közben az ágyon lehet. A szomszédunknál a nagymama vállán elbóbiskolva történt, hogy nem vett levegőt a kislány. Elkezdett lilulni, aztán rázogatták, magához tért, aztán minden rendben lett. A mentők azért elvitték, aztán kiderült, hogy bizony van ilyen tünet az ágyon kívül is. Egészséges volt a kislány amúgy, nem állapítottak meg nála semmit.
2013. máj. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell félned.ha minden nap minden alvásnal minden percben azt lesed vajon vesz-e levegőt megkeseríted a mindennapjaidat.

Nekünk is születése óta van a kisagyában legzésfigyelő nekünk is nem egyszer volt és van is hogy becsipog.

Aztan mikor bemegyek a szobájába ejjel látom hogy az ágy másik oldalán alszik és valószínű hogy nem erzekelte a masina.

Egy honapja az ágy közepére tettük a gepet azóta nem csipog be.

Nezd meg hol van a tiétek lehet hogy arréb kéne nektek is tennetek

2013. máj. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!