Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti szokatok 1 év körüli...

Ti szokatok 1 év körüli babátok teájába egy pici cukrot tenni?

Figyelt kérdés
Én egy picit szoktam!szerintetek sokat ártok vele?fiam 11 hónapos
2013. máj. 30. 19:56
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
77%
Hipp instant teát iszik, az eleve cukrozott, vagy ivólét, vagy gyümölcs teát, 2 dl-be 1 kanál cukor.
2013. máj. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
akkor kedves utolsó te is teszel bele!mennyi idős a picid?szerinted miért vannak ennyire a cukor ellen?
2013. máj. 30. 20:36
 13/30 anonim ***** válasza:
55%
Én is Hipp és Milupa granulátumos teát adok neki így az is ízesített. De én egyáltalán nem vagyok a cukor ellen. Normális mennyiségben azért lehet szerintem. De nem vagyunk egyformák. Szerintem ha te úgy gondolod h akarsz adni adj nyugodtan. :)
2013. máj. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
55%
Igen, egy picit. 2,5 decihez egy csapott kávés kanállal. Naponta 1 üveg teát iszik, amúgy vizet.
2013. máj. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
én 125 ml teába szoktam egy negyed mokkáskanálnyi cukrot tenni!az nem sok ugye?
2013. máj. 30. 20:40
 16/30 anonim ***** válasza:
35%

Ez jó, aki azt irta nem tesz az le let pontozva aki azt irta tesz az meg fel. SZÁNALMAS......

Nem mintha érdekelne a pontozás csak feltünt.

2013. máj. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Ne idegeskedj a pontozás miatt. Nem kell vele foglalkozni.
2013. máj. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
53%
Én teszek bele, szerintem nem lesz tőle semmi baja. 1 éves koráig nem tettem bele.
2013. máj. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
85%

Én amúgy nem vagyok cukorellenes, a kisiskolás lányaim kaphatnak Nesteát időnként - de 1 éves koruk körül még csak vizet kaptak inni egészen óvódás korukig. Utána pedig néha néha ittak teát, szörpöt. Mégpedig azért nem engedtem, mert szerintem az elsődleges szomjoltónak a víznek kellene lenni, nem a sok cukrozott löttynek. Nem véletlen, hogy ahol sok cukrozott üdítőt fogyasztanak ott nagyon elhízott a népesség (lásd USA). Iszunk azt is, én is megkívánom a kólát néha, de csak mértékkel.


Szóval 1 éves kor környékén azért nem adtam cukrozott italokat, hogy szokják meg a vizet és ne csak kádból ismerjék. Attól féltem (ismerősi körben ez lett), hogy ha hozzászoknak a cukros ízhez, akkor már csak azt fogyasztják tönkretéve a fogaikat és az egészségüket.

2013. máj. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Tökéletesen egyetértek a 19-essel!
2013. máj. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!