Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babák mennyi idős korában...

A babák mennyi idős korában kell sötétet csinálni a nappali alváshoz?

Figyelt kérdés
2009. okt. 6. 16:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Én azóta sötétítek el neki, mióta a szobájában alszik napközben. Kb 5-6 hónapos kora óta viszem át a kiságyába, előtte a nappaliban aludt a nagyágyon világosban. Végül is azért kezdtem el átvinni alváshoz, hogy azt szokja meg, és hogy én addig is tudjak a nappaliban tevékenykedni. Vihettem volna hamarabb is, csak nem volt szívem :)
2009. okt. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én sose csináltam sötétet a nappali alváshoz.Úgy is nagyon jól alszik a mai napig.

Tesóm csinált és szegény baba többet aludt nappal mint éjjel.

7 hónapos baba anyukája

2009. okt. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Védönöm születésétöl kikérte,hogy nappal ne sötétitsek.Nem értettem miért,de elmagyaràzta,hogy ha nappal nem sötétitek,akkor könnyebben megtanulja a nappalt az éjszakàtol megkülönbötetni.Igaza lett.Màr 3 honaposan àtaludta az egész éjszakàt.Szerintem nem kell sötétiteni,csak ne tv-vel szemben legyen,a hirtelen fények miatt.

7 honapos kislàny anyukàja.

2009. okt. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
16_:54_es mintha egyszerre gondolkodnànk:)Még a pontszàmok is egyformàk.
2009. okt. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én se szoktam, sztem is megzavarná, azt hinné éjszaka van.

7 hós kislány anyukája

2009. okt. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
En 4 honapos kora ota sotetitek, amiota a sajat szobajaban alszik. Nem csinalok teljesen sotetet, csak hogy ne zavarja a feny. En sem tudok rendes nappali fenyben pihenni, miert varnam el a gyerekemtol, hogy o tudjon. Az ejszakai alvast egyaltalan nem zavarja be (legalabbis nalunk).
2009. okt. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát lehet hogy tudatlan vagyok, de én még erről életemben nem hallottam. Mire jó egyáltalán, ha nappal sötétet csinálsz? Hogy azt higgye, éjszaka van???
2009. okt. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sose kell sötétíteni. Szokja, hogy nappal van, csak ő alszik, mindenki más ébren van. Éjszaka viszont sötét van és csönd. Mindenki alszik. Szóval én nem értem, miért kéne nappal sötétíteni.
2011. márc. 20. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!