Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pontosan mit ír fel a védőnő...

Pontosan mit ír fel a védőnő a baba megszületése után?

Figyelt kérdés
Gondolok a gyógyszerekre, a gézre meg a többire. Nekem csak szülés után fogja felírni hogy az önkormányzat fizesse ki. De szerintem van olyan dolog közte amit jó ha beszerzek hamarabb, csak nem tudom hogy pontosan mi kell majd.
2013. máj. 31. 15:43
 1/3 anonim ***** válasza:

A védőnő semmit nem ír fel, receptet csak orvos írhat és másnak is szülés után szokták fekírni.

Konakion, Vigantol, hintőpor köldökre, alkohol.

Fürdetőkrémet, olajat, popsikrémet tudsz venni recept nélkül is, de úgy drágább. Vehetsz gézlapot, kamillát, ha akarsz használni.

2013. máj. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Semmire nincs szükséged hamarabb, elég, ha szülés után a férjed (vagy bárki) elmegy a receptekért és kiváltja azokat.

Az orvoshoz kell menni, a védőnőnek nincs jogosultsága receptet írni.

2013. máj. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az elsőnek köszönöm a válaszát.

Kedves 2. a kérdés nem az volt hogy mi kell hamarabb hanem mit kell majd kiváltani.

2013. máj. 31. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!