Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az almapürét megcsinálhatom...

Az almapürét megcsinálhatom úgy, hogy két napra elég legyen? Hűtőben nem lesz baja nem?

Figyelt kérdés
holnapután vendégeink jönnek és nem biztos,hogy lesz időm pürésítgetni!arra gondoltam,hogy holnap megcsinálok két adagod!egy napot eláll a hűtőben nem?max bebarnul kicsit!
2013. máj. 31. 16:07
 1/6 A kérdező kommentje:
bocsánat,rossz kategóriába írtam!
2013. máj. 31. 16:07
 2/6 anonim ***** válasza:

Én ezeket nem szeretem már másnap odaadni.

A vendégek meg fogják érteni, hogy nagyjából egy percre eltűnsz a konyhába lereszelni egy almát, mert kb annyi idő egy alma lereszelése.

2013. máj. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
attól is függ, mennyi idős a baba. ha nagyon pici, én vendégekmellett is megcsinálnám frissen- végülis ők is látják, h kisgyerekes anyukánál vendégeskednek. de biztos eláll, csak én ilyen paramami vagyok ilyen szempontból, mert kétszer volt ételmérgezésem, így kialakult bennem egy félsz a nem friss kajáktól
2013. máj. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az alma nagyon hamar bebarnul, ráadásul a vitamintartalma is jelentősen csökken.

Szerintem semmi értelme előre megcsinálni, hiszen míg lehámozod az almát, majd almareszelőn lereszeled, ez összesen max. 2 perc.

2013. máj. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagyon hamar kész van, 1-2 perc. Én nem adnám másnap, megbarnul, lehet, hogy nem is olyan a vitamintartalma. Ennyit kibírnak a vendégek, a kávéra többet kell várni :)
2013. máj. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én sült almát szoktam csinálni, ha pl megyünk el itthonról. Reggel megcsinálom és tízóraira megkapja, az nem barnul be. Egészben megsütöm 20 perc alatt, utána meghámozom és turmixolom. Babám így is nagyon szereti az almát. :)
2013. máj. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!