Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki mivel foglalja le az 1 év...

Ki mivel foglalja le az 1 év körüli babát az autóban? Most veszek autót, és tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés
Leggyakrabban ketten fogunk utazni, vagyis én vezetek, ő pedig hátul ül majd az anyósülés mögött. Mostanában eléggé nyűgös, de eddig én is mellette ültem, úgyhogy valamivel elfoglaltam őt. Mi lesz ezután? Ha a kezébe adok játékot azt folyton ledobálja, én meg nem hajolgathatok, hogy felszedjem. :S
2013. máj. 31. 16:37
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Hát, ezt ott szúrtad el, hogy eddig szórakoztattad. Most már elvárja, nem lesz egyszerű.
2013. máj. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmivel nem szoktam lefoglalni, nem adtam még neki soha játékot út közben, ül és nézelődik. A te gyereked viszont nagyon fog sírni egy ideig, ha ezt szokta meg, de te légy szíves akkor is az utat figyeld majd.
2013. máj. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én sem foglaltam le eddig,csak az első időkben ültem hátra mellé.Elnézelődik aztán elalszik.Ha meg nem akkor beszélget,gagyarászik.
2013. máj. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha hosszú útra megyünk, akkor az innivalóját adom neki, amúgy "beszélgetünk", zenét hallgatunk. De ő így van szoktatva, mindig én vezettem, szinte naponta mentünk születése óta a tesóért, meg mindenhová.
2013. máj. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én se szoktam lefoglalni a gyerekeket, sose tettem, akkor sem, amikor nem én vezettem. Sőt, nem is ültem mellettük, csak amíg nagyon picik voltak. A harmadikkal már akkor sem, hiszen tele volt a hátsó ülés. :-)

11 hónapos most a legkisebb, a cumiját cumilánccal rögzítem a ruhájára, ha akarja, azt be tudja tenni a szájába, magával a cumilánccal is elszórakozik, beszélget, nézelődik, nem is igényli a foglalkozást. Legtöbbnyire pedig elalszik.

Kezdjetek rövid utakkal, fokozatosan növeljétek a távolságot, szép lassan meg fogja szokni a babád.

2013. máj. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet kapni első ülésre tehető játékot, kormánykerék ha jól emlékszem.
2013. máj. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!