Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Orrszíváshoz segítséget?

Orrszíváshoz segítséget?

Figyelt kérdés
9 hós a lányom, rettenet folyik az orra, de nem engedi hogy leszívjam. Apával ketten se tudjuk úgy lefogni, hogy sikerüljön leszívni. Bármivel közelítek az orrához üvölteni kezd és tekeredik ki a kezünkből. Persze sajnálom, de muszáj lenne leszívni napjában többször is, de egyszer sem sikerül, pedig már mindennel próbálkoztunk. Segítsetek kérlek, hogy hogy tudnám megoldani.
2013. jún. 1. 07:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Le kell fogni a kezèt vagy adni bele vmit ami lefoglalja.
2013. jún. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Na ez az, hogy próbáltuk úgy is. Lefogtuk a kezét a fejét, próbáltuk elterelni a figyelmét, de amint közelít az orrszívó nem kezelhetetlenné válik :(
2013. jún. 1. 07:55
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Durván hangzik, de térdelje felé, így a combjaiddal le tudod fogni a kezeit is, egyik karoddal még "támaszkodj" rá, és így egyedül is megtudod oldani. Ha van segítséges, még könnyebb. Tudom, nem könnyű, de muszáj, ha bent marad, akkor az veszélyes lehet.
2013. jún. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, durván hangzik - vagyis durván néz ki - de az Utolsó hozzászólóval értek egyet. Muszáj lefogni. Mert ha bent marad a váladék, akkor a tüdejere vagy az arcüregére is mehet.

Én is lefogtam, mert muszáj volt. Néha kézzel-lábbal fogtam, hogy ki tudjam szívni. De úgy voltam vele, hogy inkább így, mint hogy nagyobb baj legyen. És egyiküknek sem sérült a kis lelke. Bár a húgom, amikor segített, azt mondta, ez tiszta gyerekkínzás. Mivel szörnyű érzés lefogni. Főleg a saját kicsi gyereked. De épp az ő érdekében muszáj.

2013. jún. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én betekertem egy takaróval,így a kezeit nem tudta kihúzni,és még mellé is térdeltem hogy ne tekeredjen el.Kegyetlennek tűnik,de így hamar túlvagyunk rajta.Még mindig jobb,mint az arcüreg gyulladás.... :S
2013. jún. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jaj ne kényszer legyen már:( A miénk is bizalmatlanul fogadta először, ez természetes, hozzáérintettem a kezéhez, arcához, hogy lássa nem fáj, nem bánt. Már szereti.
2013. jún. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindkét gyerekemnek csak úgy tudtam kiszívni az orrát ha fölé térdeltem, így a combjaimmal a kezét tartottam, az egyik kezemmel a fejét fogtam a másikkal az orrszívót. szörnyű az első pár alkalommal én is végigsírtam vele, de gondolj arra hogy néhány másodperc ordítás minthogy fülfájás és fülgyulladás.
2013. jún. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ilyen eseteknél hasznos a szájjal szívható orrszívó, ettől nem félnek a gyerekek, és ugyanolyan hatékony , mint a porszívós; filter akadályozza meg, hogy a váladék a csőbe jusson, így biztonságos is, Nosefrida bababarát orrszívó a neve
2013. okt. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!