Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek lehet vörös hajú...

Szerintetek lehet vörös hajú gyerekem?

Figyelt kérdés
Én barna hajú vagyok, a barátom szőke hajú, viszont a szakálla vöröses :D nagyon szeretnék majd egy vöröshajú gyereket is, de az én családomban nem nagyon voltak , vörösek..lehetséges a vörös baba? :))

2013. jún. 2. 20:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%
micsoda problémák....
2013. jún. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
:DD
2013. jún. 2. 20:17
 3/12 anonim ***** válasza:
amúgy szerintem esélyesek lehettek rá.
2013. jún. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A vörös hajszínért felelős allélt akkor is hordozhatod hogyha ez nálad nem is domináns és rajtad nem látszik a hatása. Tehát lehetséges.
2013. jún. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Öcsém barna, de vöröses a szakálla. Apum fekete, de az ő szakálla is vöröses. Én és a húgom vörösek vagyunk. Férjem barna hajú, a kisfiúnk szőke lett. Remélem a lányunk már vörös lesz :)
2013. jún. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én barna, férjem haja szőke, szakálla vörös, gyereknek vörös volt. Lányunk világos barna, viszont göndör:)

Most a fiúnakra kiváncsi leszek!?

2013. jún. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Férjem szőkés hajú (vöröses beütéssel), vörös szakállú, én szőke (az a sima szőke-szőke, de ahogy idősödöm, egyre sötétebb :)).

1.gyerek vörösesszőke (egyre vörösebb)

2.gyerek vörös

3.gyerek sötétszőke

2013. jún. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A vörös hajhoz nem kell senkinek a családból vorosnek lennie, mert recessziven oroklodik.

A férjem és én is barna hajuak vagyunk és a kislányunk gyönyörű repavoros, egy éves! Szerencsére a bőre nem hófehér és szeploi sincsenek, szóval még változhat, de ki tudja. Már szeretem,h voros. :-D:-D szóval remélem ilyen marad.

2013. jún. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Apukám barna, anyu szőke, én vöröses-szőke vagyok. Senkire nem emlékszem, akinek hasonló hajszíne van a családban, ez egy régi dolog lehet. A férjem barna, náluk mindenki barna. A lányom vöröses sötétszőke, de vörösebb, mint én. A fiam szőke. Lutri, szóval van esélyed:)
2013. jún. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Párom és én szőkék vagyunk(ezüstszőke),párom vörösesbarna hajjal született.Lányunk is amig nem hullott a babahaja,vöröses volt,azóta szőke.Párom szakálla viszont sötét barna és vörös.Ez genetika,nem biztos,hogy vörös lesz a gyerek haja.Amúgy se örülne a gyerek neki majd...
2013. jún. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!