Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki nem ad 1 év körüli gyermek...

Aki nem ad 1 év körüli gyermekének felvágottat, virslit, és társaikat, az mit ad reggelire és uzsonnára?

Figyelt kérdés
2009. okt. 7. 13:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

reggeli tápszer. aztán kifli sajttal, lekvárral, amit kér...

uzsi gyümölcs meg főtt kaja, amit délről meghagyott.

2009. okt. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

reggeli: gyümölcs+keksz

tízórai: tejital

ébéd: főtt étel, amit mi is eszünk+túró rudi

uzsonna: tejbedarapép+gyümölcs

vacsora: kifli/kenyér+danoninó/sajt/főtt tojás

elalvás előtt: tejital

2009. okt. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Joghurt keksszel ez a reggeli.

Uzsi az gyümölcs rizzsel v.műzlivel v.keksszel.

2009. okt. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk így néz ki a napi étkezés 13 hónapos kisfiamnál (tejérzékeny gyanús, ezért tejtermék kizárva)

8.30 körül: kb. 150 ml tejmentes tápszer

10 óra körül: gyümölcs (leginkább olyan amiben van teljes kiőrlésű gabona)

12.30 ebéd: kb. 250 gramm főzelék

16.30 körül: Sinlac gyümölccsel

20.30 körül: kb. 270 ml tejmentes tápszer

2009. okt. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó (14.27-es) vagyok. Az kimaradt hogy ha mi eszünk felvágottat, virslit, stb. akkor azért kér falatkákat, szóval kóstolgat már sok mindent, de önálló étkezésként még nem eszik ilyeneket
2009. okt. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

17 hónapos

reggeli tápszer, utána nem nagyon éhes, később kap kekszet gyümivel, péksütit, amit én készítek, vajas kifli, banánturmix.

Vacsi: vajaskenyér, zöldségkrémes kenyér, bundis kenyér, tojás rántotta, én adok felvágottat, de csak színhúsból készültet, nagy sláger a sajtos, tejfölös kenyér, ha úgy alakul a napunk akkor csinálok meleg hamit vacsira, valami egyszerűt.

2009. okt. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
utolsó vagok, bocsi, az uzsi nálunk, valami tejes, joghurt, tejberizs, túrókrém ilyesmi.
2009. okt. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
13 hónapos a babám, reggelire kakaót kap, néha simán csak tejet, ha nem elég akkor joghurtot adok utána. Uzsonnára mindig gyümölcsöt, ha az se lenne elég, akkor is kap joghurtot. Napközben néha rágcsál babapiskótát, meg kenyeret.
2009. okt. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a választ!

Ötleteket szerettem volna meríteni ahhoz, hogy kicsit változatosabbá tegyük az étkezést.

2009. okt. 7. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!