Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babájának a kiskönyvében...

Más babájának a kiskönyvében sincs hozzátáplálási táblázat?

Figyelt kérdés
Csak mert sokan hivatkoznak rá és a miénkben az égvilágon semmi sincs a hozzátáplálásról. Vagy nem is az egészségügyi kiskönyvre gondolnak, amiben a gyerekorvos vezeti a baba súlyadatait, oltásait stb.?
2009. okt. 7. 14:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekünk van benne! Amiben az oltás is van. A közepén van, színes, 2 oldalas nagy táblázat!
2009. okt. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekünk van benne, de én nem tartottam be mindent ami benne volt. Pl. ott a banánt 1 éves kortól javasolja, pedig az egyik legkorábban adható gyümölcs. Más ilyen is volt benne, így a netről babaoldalakról töltöttem le táblázatokat, azokat vetettem össze, és kialakult szépen a saját ritmusunk. Na és persze a védőnőtől kérdeztem a többit. Üdv.
2009. okt. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Többféle van, akkor Neked sajnos az van, amiben nincs meg a táblázat.
2009. okt. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!