Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem lesz éhes, ha 18kor...

Nem lesz éhes, ha 18kor vacsizott és most már alszik?

Figyelt kérdés
10 hónapos fiam ma nem aludt semmit, pedig délelőtt 1, délután pedig szokott még 1,5 órát aludni és így fekszik le este 19kor, de mostmár nem bírta, láttam rajta. Próbáltam lekötni már fél 6 óta, de letette a fejét a szőnyegre, csukta be a szemét, nagyon fáradt volt. Így 18-ra megvacsizott, de nem lesz éhes éjszaka? Elvileg 18:45kor szokott vacsizni és így csak reggel eszik, amikor felkel, általában fél 8-8 között.
2013. jún. 3. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem fel fog kelni éjjel.
2013. jún. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy előbb fog kelni reggel. Én nem vagyok biztos abban, hogy éjjel felkelne, azért nem órákkal előbb evett, mint a megszokott.
2013. jún. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
45 perccel evett előbb mint ahogyan szokott, meg rágcsált is ma sokmindent, de most olyan bűntudatom van, hogy nem bírtam tovább ébren tartani.
2013. jún. 3. 18:20
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem baj, ha kicsit előbb evett, ez a 45 perc nem számít. Amikor már este álmosak, nem szabad őket szándékosan ébren tartani, mert csak nyűgösek lesznek. Ha eddig nem kelt fel éjjel enni, nem tartom valószínűnek, hogy most felkelne, max lehet, hogy nem fél 8-kor ébred, hanem egy órával előbb. Kislányom is 10 hónapos és, ha nem akar aludni délután, akkor este fél órával előbb viszem fürdetni, így a vacsora is előbbre jön, de nem kel fel éjjel ilyenkor sem, de reggel kicsit előbb felébred.
2013. jún. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem max egy picit korábban fog ébredni reggel, de nem lesz éhes éjszaka, nem fog felkelni emiatt, na aggódj!
2013. jún. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én sem azt írtam, hogy biztos vagyok benne, hanem, hogy SZERINTEM!:)

Bűntudatod meg miért lenne, kedves kérdező? Erről nem tehetsz, ha álmos, akkor ez van. Ha felkel, akkor fent lesz, kap enni, ha meg nem, az még jobb. Semmi baja nem lesz.

És kösz a lepontozást!:)))

2013. jún. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!