Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fiút vagy lányt szeretnének...

Fiút vagy lányt szeretnének (vagy mindegy)?

Figyelt kérdés
Ha lehet, akkor írjátok le azt is, miért, hány évesek vagytok és az ország melyik részén laktok (melyik megyében).

2013. jún. 3. 21:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
13%
Fiút szerettem volna mindenképpen elsőre, a lánytól írtóztam mindig sajnálat fog el ha valakinek csak lánya van. De ráadásul én nem is tudnék mit cisnálni egy lánnyal, nem vagyok csajos. Másodikra mindegy lett volna, de végül nem lehetett 2. Bp
2013. jún. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Fiút szeretnék,de akárki lesz örömmel várom!:)

Azért mert van egy kislányom. 33éves vagyok.

Budapesten lakom,de Borsodból(Zempléni rész)származom.

2013. jún. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Én 1x lányt,1x fiút:) Nem tudnék dönteni,ami jön annak fogunk nagyon örülni. Reméljük hamarosan jön is:) 26 és 27 évesek vagyunk,Vajdaságból.
2013. jún. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Nekem már van egy lányom és egy fiam. A lányom előtt és után is csak a lányt akartam, amíg meg nem született a fiam. Hogy miért, azt nem igazán tudom, talán féltem a "fiús" problémáktól, nem tudtam magam elképzelni kisfiúval. Harmadiknak most már azt mondom, tényleg teljesen mindegy, bár ezt a fiam előtt el se tudtam képzelni.

Pest megye, 34

2013. jún. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
csakis lányt . london 21
2013. jún. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Én eredetileg úgy szerettem volna, hogy lány, fiú, lány. (Hogy miért, azt nem tudom) Lett helyette fiú, lány, fiú. És jön egy negyedik baba is, nem tudom még, hogy milyen nemű. Budapest
2013. jún. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Fura, de engem ebben a kérdésben megváltoztatott a babavárás. Világéletemben kislányt akartam. Kategorikusan kijelentettem, nem egyszer, hogy nekem először csakis lányom lehet, más kizárt. Aztán jött a kétcsíkos teszt karácsonykor, és egyszerűen elszállt belőlem az, hogy "kislányt akarok", hanem az volt, hogy babánk lesz és imádni fogom, ha fiú, ha lány. A családban egyébként mindenki lányt várt tőlünk, de nekem olyan megérzésem volt, hogy "mintha fiú lenne". Végül jött a 12 hetes ultrahang, akkor 60%-40% arányban lányt mondtak. még nem mertük beleéli magunkat, de mikor a 16. héten kiderült, hogy 100%, hogy kislány... Bevallom, én napokig nem tértem magamhoz. Az AFP vizsgálat előtt a rendelőben (örömömben) bőgni kezdtem, hogy kislányom lesz, napokon keresztül hívogattam a párom, hogy "úristen, kislányunk lesz", és nem egyszer álltam félre vezetés közben sírni, persze örömömben. :) Szóval mondhatom, hogy talán a szívem mélyén kislányt szerettem volna elsőre mindig is. A párom egyértelműen kislányt akart. (Család szintén)

A párom 30 éves, én 23. Pest megyében lakunk.

2013. jún. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

7. vagyok:

És most járunk a 29. hétben :)

2013. jún. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Szeretnék fiút is és lányt is, de jelenleg úgy érzem kislányra egy kicsit jobban vágyom! Nem tudom miért, talán mert a környezetemben aranyosabbak, jobban kezelhetek a kislányok és a családom is lányos. De bármi lesz is, nagyon fogom szeretni! 22 vagyok BP.
2013. jún. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Én egyszer kisfiút, egyszer kislányt. Egyébként mindegy, mindkettőnek megvannak az "előnyei". Csak egészséges legyen! 28, Fejér
2013. jún. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!