Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fiút vagy lányt szeretnének...

Fiút vagy lányt szeretnének (vagy mindegy)?

Figyelt kérdés
Ha lehet, akkor írjátok le azt is, miért, hány évesek vagytok és az ország melyik részén laktok (melyik megyében).

2013. jún. 3. 21:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
És Te, Kérdező?
2013. jún. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat.

A 11-esre válaszolva: nekem mindegy volt, de egyébként is tudom már. A kérdést alapvetően azért írtam ki, mert rosszul esett, hogy a környezetemből sok negatív komment érkezett, hogy....-ok ilyenek és miért jobb a másik.

Csak azt szerettem volna látni, hogy ezek az előítéletek tényleg jelen vannak-e széleskörben, vagy csak véletlen hogy többen is előjöttek vele a környezetemben és én reagálom túl. (A baba nemét pedig azért nem írom le, mert nem szeretném még jobban befolyásolni a válaszokat).

2013. jún. 3. 22:22
 13/18 anonim ***** válasza:

Kisfiút szerettem volna.A sors kislányt adott akit imádok és 1000 fiúra sem cserélném el.:)

Az oka az volt,hogy féltem attól milyen lenne ha lányom lenne majd a kamasz korában.:)Ennyire egyszerű.

23 vagyok és Zalában élek.

2013. jún. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Mindig fiút képzeltem el. Hogy miért, azt csak nemrég fogalmaztam meg magamnak: féltem attól, hogy hasonló lesz az anya-lánya kapcsolatunk, mint nekem anyukámmal... amelyben vannak súlyos, megoldatlan dolgok.

Most a harmadik fiúnkat várom. A harmadikra úgy gondoltam, hogy mindegy a neme, de azért örültem, mikor kiderült, hogy ő is fiú, szintén a fenti ok miatt.

2013. jún. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Pest megyében lakom, 29 éves vagyok és nagyon szeretnék egy kislányt. Azért mert már van 2 fiam:)))

Elsőre mindegy volt, 2.-ra is,és nagyon jó a srácokkal,nagyon szeretem őket,de olyan jó lenne egy csajszi is melléjük:)

2013. jún. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Mindkettőt szeretnék majd. Párommal mindig úgy terveztük, hogy majd a fiú jön előbb és milyen jó lesz mert vigyázni fog a kishugára. 36 hetes terhes vagyok, kisfiú.... ő lesz az első babánk :) Remélem a második kislány lesz. Amúgy mindkettőnek ugyanúgy örülnék, ez csak egy ideakép, hogy a fiú legyen idősebb.. mindkettőre ugyanúgy vágyunk.
2013. jún. 4. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ja és külföldön lakunk.
2013. jún. 4. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Lányt szerettem volna. 1 hét múlva lesz 1 éves a kisfiam, és 100 lányért sem adnám oda, sőt, ha lenne 2. gyerekünk (nem lesz) akkor újra fiút szeretnék. Jász-Nagykun-Szolnok megye
2013. jún. 4. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!