Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon fontos, hogy különféle...

Nagyon fontos, hogy különféle készségfejlesztő játékokat vegyünk a gyerekeinknek? Vagy ez is csak a szülők pénztárcája elleni támadás?

Figyelt kérdés
Szerintetek, ha nincsenek a gyereknek mindenféle ilyen játékai, akkor kimarad, lemarad valamiről? Csak azért kérdezem, mert elnéztem az ilyen játékok árát és iszonyatosan drágának tartom őket. Szerintem ezek nélkül is szépen fejlődnek a gyerekek..vagy mégsem?
2009. okt. 7. 18:18
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Hát, ez az! Én óvónő vagyok és bizony úgy látom, hogy ezek a mindenféle extra játékok sokszor úgy vannak becímkézve, hogy akiknek ajánlják, még nem is tudnak mit kezdeni velük. Emellett meg az én gyerekemet ne egy beszélő állatka tanítsa a színekre, meg a szavakra, hanem én...
2009. okt. 8. 15:17
 12/12 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, megkérdezhetem, milyen játékokat készítesz? Írhatsz privit is :) Köszi!
2009. okt. 8. 15:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!