Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos baba ehet már...

9 hónapos baba ehet már gyümölcs levest, és ha igen hogyan készítsem?

Figyelt kérdés
Írnátok recepteket is?Köszi.
2013. jún. 4. 17:27
 1/2 anonim ***** válasza:
én nem adnék, mi van benne több, mint a sima nyers gyümölcsben? meg van főzve a gyümölcs, tehát semmi vitamin, kevesebb rost, teszel bele cukrot, ami nem kell neki, lisztes habarás, tejföl, joghurt, ilyesmi... semmi jó. Adjál neki sok nyers gyümölcsöt magában, esetleg babának való gabona kása porral sűrítheted, pld dm-es köles, vagy sinlac.
2013. jún. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én csináltam, szerette. "görög gyümilevest" csináltam, persze kamut :)

megfőztem a gyümiket vízben, majd összeturmixoltam és tettem bele tápszer port. ettől kicsit besűrűsödött és tejes lett, nagyon szerette :) 10-11 hónapos korában meg ugyanígy csináltam, csak tettem bele nyers gyümidarabokat is a végén, picire vágtam neki, nagy úgy még jobban szerette :)

2013. jún. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!