Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon tartok attól, hogy ha...

Nagyon tartok attól, hogy ha nem bio-t eszik a babám, rosszat teszek vele. Hogy tudnék változtatni?

Figyelt kérdés

Sajnos nincsen annyi pénzünk, hogy sokáig folytassuk a bio étkezést a babánál, a tartalékainkat éljük fel. Szinte rosszul vagyok a gondolattól, hogy vegyszerezett ételt kapjon. Tudom, más is felnőtt, meg nagyobb problémák is vannak a világon.

Mit tehetnék? Üveges kaját nem adok neki, én főzök. Ráadásul rengeteget eszik...


2013. jún. 4. 17:55
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Gondolj arra is, hogy te is milyen jól felnőttél, aztán akkor mikor te voltál baba és gyerek, akkor még szartak bele a határértékekbe, meg mindenbe, csak permeteztek mint az atom olyan szerekkel, hogy ma már az ember haja égnek áll tőle. Manapság azért már erre jobban figyelnek. Meg egy rakás dolgot az unió is betilt, mert mindent jobban tudnak ugye. :) Nincs ebben semmi nagy szám.


Még mindig jobb normális kajákkal etetni a gyereket, mint felélni az összes tartalékot, aztán ha valami történik, akkor még átlagos kaját se tudsz majd neki venni, csak igazi hulladékot...

2013. jún. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!